Leasing dla zadłużonych

WojciechZ

Leasing dla zadłużonych

Post autor: WojciechZ »

Cześć! Czy ktoś z Was wie może, czy jest jakaś firma, która oferuje leasing dla zadłużonych? Chciałbym kupić samochód dostawczy żeby móc stanąć na nogi i wygrzebać się z długów. Nie chciałbym jednak wpaść w inne kłopoty i stąd nie ma w ogóle opcji, żebym zaciągał jakieś chwilówki czy dogadywał się z lombardami. Szukam jakiegoś funduszu leasingowego, który na dobrych warunkach i bez sprawdzania historii w BIKu, udzieli mi leasingu na 3-4 lata. Będę wdzięczny za sugestie.
MateuszM

Re: Leasing dla zadłużonych

Post autor: MateuszM »

Jakbyś dodał post miesiąc temu, to nie mógłbym Ci odpowiedzieć twierdząco. Sam znalazłem się pod kreską i szukałem jakiegoś rozwiązania, na rozwój firmy. Udało mi się po długich poszukiwaniach znaleźć fundusz leasingowy oferują leasing dla zadłużonych - DOSŁOWNIE! Trafiłem na nich przez przypadek, czytając jakiś artykuł o tzw. "leasingu bez baz". Okazało się, jest taki fundusz leasingowy, który nie sprawdza wpisów w bazach BIK, BIG i KRD i jest to Internetowy Fundusz Leasingowy. Poczytaj sobie na ich temat, ewentualnie zawierz mi. Sam od 2 tygodni mam u nich wzięty leasing na samochód. Wszystko odbyło się bez najmniejszego kłopotu. Szybko i sprawnie.
DŻASTAA

Re: Leasing dla zadłużonych

Post autor: DŻASTAA »

U mnie na przykład sporo rozwiązań może się wspierać i jakoś nieszczególnie mogę sobie to zrobić sama. Jestem trochę właśnie zadłużona i mam nadzieję, że sobie z tym poradzę. Dodatkowo interesuje mnie oferta leasingowa dla firm , ale jakoś specjalnie nie mogę się w tym kontekście jakoś umówić z dostawcą. Dlatego mam nadzieję, że sobie o tym pogadamy.
gośka

Re: Leasing dla zadłużonych

Post autor: gośka »

A może warto jednak wybrać kalkulator leasingu? Znalazłam ostatnio https://leasing.sos.pl/kalkulator-leasi ... osobowego/ i widzę, że firma posiada bardzo dobrą ofertę, dodatkowo też obsługa bardzo angażuje się do spraw klientów co jest też ważne
ODPOWIEDZ