Samochód pokontraktowy

żuku

Samochód pokontraktowy

Post autor: żuku »

Cześć, jak w temacie. Myślę o zakupie auta dla siebie. Szukam czegoś praktycznego - rodzina mi się powiększa. :) Myślę o jakimś kombi, może nawet minivanie. Nie szukam konkretnej marki i modelu, bardziej chodzi o to, żeby było praktyczne. Poza tym wiadomo - żeby się za bardzo nie psuł i nie sprawiał za dużo kłopotów. Nie musi wspaniale wyglądać, bo okres fascynacji autami już raczej za mną. :D

Chcę kupić auto używane, ale nie jakieś bardzo stare. Wiem, że teraz jest trudno trafić dobrą ofertę i nie chcę kupić bubla. Ostatnio kolega mi polecił samochody pokontraktowe, czy tam poleasingowe (bo to w sumie to samo). Jak myślicie, warto wśród takich szukać? Znacie jakieś firmy, które oferują takie auta?
gęsiu

Re: Samochód pokontraktowy

Post autor: gęsiu »

Nie wiem, co Ci kolega mówił, ale moim zdaniem warto. Rzeczywiście, pokontraktowe są zadbane. Firmy leasingowe o nie dbają i wymagają tego samego od kierowców. Poza tym auta serwisują specjaliści w ASO, więc wszystko w nich działa jak należy. A całą historię samochodu masz w papierach, co nie jest takie oczywiste, jak kupujesz auto od osoby prywatnej. Zobacz sobie ofertę na Master1.pl. Ostatnio sam tam zaglądałem - jest w czym wybierać. :)
miłosz.b

Re: Samochód pokontraktowy

Post autor: miłosz.b »

Dokładnie tak. Ja na potrzeby firmy pozyskałem dwa auta poleasingowe (Skodę Octavię i Superb) z salonu WV FS STORE . Zakup lub dzierżawa używanego samochodu z pewnego źródła to naprawdę dobra alternatywa dla nabycia pojazdu nowego, z komisu bądź od osoby prywatnej, przekonajcie się sami: https://manspa.pl/czy-oplaca-sie-kupic- ... -firmowej/ . Salon VW FS STORE mogę Wam szczerze polecić, gdyż wszystkie dostępne tutaj pojazdy pochodząc z młodych roczników, są objęte gwarancją i da się je sfinansować w bardzo niskich ratach.
Hbeqfaxw

Re: Samochód pokontraktowy

Post autor: Hbeqfaxw »

Panowie, a gdzie szukać takich samochodów? Dealer, komis samochodowy, firmy? Macie jakieś namiary? W ogóle to na początku myślełam, że to mowa o samochodach powypadkowych tylko taka bardziej delikatna nazwa - pokontaktowy :)
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Samochód pokontraktowy

Post autor: mruczka8 »

Potrzebujesz sprawdzone farby lakiery samochodowe, które wypełnią wszelkie braki i problemy w tym obszarze? Polecam zatem sklep http://www.troton.pl/ gdzie znajdziesz takie cudeńka jak lakier samochodowy , który świetnie zakryje wszelkie niedoskonałości na Twoim samochodzie, a jednocześnie będzie zdecydowanie lepszą i tańszą alternatywą dla całkowitej wymiany lakieru.
Awatar użytkownika
misiowy
Posty: 92
Rejestracja: 25 cze 2020, 16:34

Re: Samochód pokontraktowy

Post autor: misiowy »

Może jest to jakiś pomysł na posiadanie fajnego samochodu ale jednak póki co mnie interesuje bardziej oferta na tej https://comfortcar.pl/wynajem-samochodu ... -goleniow/ stronie bo wynajem samochodu w Szczecinie bardziej mi pasuje niż zakup własnego auta. Uważam że na moje potrzeby wypożyczalnia w zupełności wystarczy bo jeżdżę samochodem raczej rzadko. Po mieście wygodniej poruszać się jednak komunikacją miejską
ODPOWIEDZ