Samochody Elektryczne

Biznesmen

Samochody Elektryczne

Post autor: Biznesmen »

Myślicie że dyrektywa UE w sprawie motoryzacji zostanie podtrzymana i będzie rychły koniec samochodów spalinowych? Czy jednak może uda się przezwyciężyć i spalinowe wrócą do łask? Co uważacie?
https://klubmamaija.pl/jakiego-typu-uro ... pory-roku/
Awatar użytkownika
pattka
Posty: 120
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:46

Re: Samochody Elektryczne

Post autor: pattka »

Nie wiadomo jak będzie i ja bym się tym nie przejmowała tak do końca. A jeśli chodzi o samochody elektryczne, takie wyjątkowe to wiadomo, Taycan jakiego widziałam w salonie Porsche Centrum Sopot zrobił na mnie największe wrażenie. Jest dopracowany w każdym calu, ma rewelacyjne osiągi i piękny design. Nie widziałam nigdy fajniejszego samochodu
luisjana

Re: Samochody Elektryczne

Post autor: luisjana »

Dokładnie. Ja też nie zastanawiam się nad tym co postanowi UE, nie ma co zawracać sobie głowy rzeczami na które i tak nie ma się wpływu. Dodam, że przeciwniczką aut elektrycznych nie jestem, co więcej rozważam nawet zakup bądź dzierżawę eko pojazdu. Czytałam na stronie https://marketnatura.pl/samochod-elektr ... nansowaniu , iż na naszych polskich drogach doskonale sprawdzają się samochody elektryczne z napędem na 4 koła i taki właśnie chciałabym pozyskać. Zależy mi na niskich kosztach eksploatacji, płynnej, dynamicznej jeździe, cichej pracy silnika i sporym zasięgu.
ODPOWIEDZ