nieśmiałość

Zabawki erotyczne, libido, bielizna, związki. Wszystko o seksie.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 174
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:29

nieśmiałość

Post autor: Bodzio12 »

Walczę z nieśmiałością do kobiet. Mój znajomy mówił mi coś o feromonach. Według was powinienem, tego spróbować??
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 50
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:36

Re: nieśmiałość

Post autor: Zośka123 »

Jest na rynku dostępnych wiele rodzajów feromonów, jednak mnogość takich produktów sprawia, że pozornie łatwy wybór jest utrudniony. Ja mogę Ci polecić feromony firmy https://xn--w-btb-tcb.pl/ jest t5o produkt zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 174
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:29

Re: nieśmiałość

Post autor: Bodzio12 »

Ta oferta na stronie jest bardzo atrakcyjna. Produkt ma same dobre opinie. Dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 50
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:36

Re: nieśmiałość

Post autor: Zośka123 »

Nie ma sprawy. Oby się to sprawdziło u Ciebie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
WitoldZmywar
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2020, 21:48
Kontakt:

Re: nieśmiałość

Post autor: WitoldZmywar »

Moim sekretem na nieśmiałość jest duża dawka alkoholu :twisted: . Ciężki wysiłek fizyczny może również podnieść samoocenę i pewność siebie,
nieśmiałość

Re: nieśmiałość

Post autor: nieśmiałość »

Walkę z nieśmiałością każdy przechodził. W każdym z nas jest była albo dalej jest nieśmiałość. Każdy walczy z tym problemem na wiele sposobów. Ja na twoim miejscu zaczął bym walkę zaczynając na portalach randkowych. Tam możesz rozmawiać z kim tylko chcesz, potem przeszedł bym an sex kamery tak żebyś mógł zobaczyć jak wygląda kobiece drogi rodne żebyś nie był zdziwiony jak je zobaczysz na żywo. Potem skorzystał bym z sex telefonu. Sex telefon jest dobrą formą na wstępna grę oraz na pobudzenie instynktu męskiego, który może dodać Tobie większej odwagi. Wybierz sobie tą dziewczynę która Tobie podoba się najbardziej i zadzwoń do niej https://wczasiepracy.pl/sex-telefon . Ja tak zaczynałem i jest to dobry sposób.
ODPOWIEDZ