suchość pochwy

Zabawki erotyczne, libido, bielizna, związki. Wszystko o seksie.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 50
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:36

suchość pochwy

Post autor: Zośka123 »

jak sobie radzicie kobiety z suchością pochwy?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 174
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:29

Re: suchość pochwy

Post autor: Bodzio12 »

Miałam kiedyś taki problem. Zakupiłam odpowiednie kosmetyki i i pomogły.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 50
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:36

Re: suchość pochwy

Post autor: Zośka123 »

Wystarczyły kosmetyki i żele intymne? Nie potrzebowałaś tabletek?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 174
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:29

Re: suchość pochwy

Post autor: Bodzio12 »

tak u mnie wystarczyły lubrykanty. Zamówiłam odpowiedni na stronie http://xn--wiat-lubrykantw-8rb76o.pl/ i problem zanikł.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 50
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:36

Re: suchość pochwy

Post autor: Zośka123 »

O dzięki. W takim razie ja tez zakupie takie kosmetyki może to tez się sprawdzi i u mnie.
gość

Re: suchość pochwy

Post autor: gość »

mnie się wydaje, że warto tutaj jest się zgłosić do ginekologa by zbadał przyczynę czemu pojawia się u nas te problem. Wtedy będziemy mieć pewność co nam jest i będziemy mieli zalecone odpowiednie leczenie na naszą dolegliwość. Także nie trac czasu tylko umawiaj się na wizytę, bo im wcześniej tym lepiej/
Awatar użytkownika
azjatka
Posty: 61
Rejestracja: 04 cze 2019, 13:16

Re: suchość pochwy

Post autor: azjatka »

Jeśli zmagasz się z suchością pochwy to zdecydowanie powinnaś udać się do apteki i zakupić żel intymny feminum. Mnie on pomógł się właśnie pozbyć tej mało komfortowej dolegliwości. Jest bezpieczny oraz nie pozostawia śladów na bieliźnie, także w żaden sposób nas nie ogranicza.
Marcyśka

Re: suchość pochwy

Post autor: Marcyśka »

Przy suchości pochwy i podrażnieniach to u mnie sprawdziła się cicatridina. To mi moja starsza siostra je poleciła. Nawet miała kilka w opakowaniu to mi je dała, a potem to sobie jeszcze dokupiłam w aptece. Skład mają bardzo dobry, bo wyciągi z ziół i kwas hialuronowy. To dlatego tak szybko pomagają.
Arniśka

Re: suchość pochwy

Post autor: Arniśka »

Ja myślałam, że mam problem z jakąś infekcją intymną, a okazało się, że dyskomfort który odczuwam jest właśnie spowodowany suchością pochwy. Kupiłam sobie teraz globulki Vagisan, które działają na długo, w przeciwieństwie do żeli na bazie wody. Stosuję dopiero kilka dni, ale już mam wrażenie, że różnica jest spora. Któraś z Was stosowała te globulki?
słoń

Re: suchość pochwy

Post autor: słoń »

Powiem Wam, że próba leczenia suchości pochwy poprzez globulki i tabletki dopochwowe dostępne bez recepty nie przyniosła u mnie oczekiwanych rezultatów :/ Poszłam więc do ginekologa (polecam gorąco dr Dąbkowską z kliniki Babka Medica w Warszawie). Okazało się, że problem u mnie leżał w antykoncepcji. Doktor mi ją zmieniła i też poleciła odpowiednie środki na nawilżenie i mój stan baaardzo się poprawił.
Wiśnia

Re: suchość pochwy

Post autor: Wiśnia »

Arniśka pisze: ↑29 mar 2021, 10:30 Ja myślałam, że mam problem z jakąś infekcją intymną, a okazało się, że dyskomfort który odczuwam jest właśnie spowodowany suchością pochwy. Kupiłam sobie teraz globulki Vagisan, które działają na długo, w przeciwieństwie do żeli na bazie wody. Stosuję dopiero kilka dni, ale już mam wrażenie, że różnica jest spora. Któraś z Was stosowała te globulki?
Tak, ja używałam Vagisanu, ale postawiłam akurat na krem z aplikatorem, nie na globulki. Efekty były naprawdę szybko.
ODPOWIEDZ