Adwokat z Łodzi

Rozmowy o wszystkim.
Grić

Adwokat z Łodzi

Post autor: Grić »

Jaki mecenas z Łodzi jest godny polecenia? Chodzi o kogoś kto zajmuje się raczej sprawami cywilnymi niż karnymi. Dobry, z doświadczeniem i dużą wiedzą. Polecicie kogoś takiego? Z góry dziękuję.
Wituś21311

Re: Adwokat z Łodzi

Post autor: Wituś21311 »

Pomoc prawna przydaje sie naprawdę bardzo często. Dlatego też warto wejść np. na https://wolczkiewicz.pl i porozmawiać ze specjalistą, który powie nam co możemy zrobić w danej sytuacji.
twenką

Re: Adwokat z Łodzi

Post autor: twenką »

O jeśli chodzi o temat Łodzi i Kancelarii to ja w 100% mogę wam polecić Kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. bardzo profesjonalna i rzeczowa kancelaria, która pomaga w wielu aspektach prawnych. Wszystko też zależy od tego co akurat się stało, jak szybko trzeba zareagować etc.
Kinekś

Re: Adwokat z Łodzi

Post autor: Kinekś »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego notariusz to polecam zapozna się z oferta tej kancelarii https://www.notariusznawoli.com/kontakt. Kancelaria oferuje kompleksowe usługi i można do kancelarii bardzo łatwo dojechać bo znajduje się na Warszawskiej Woli na Ciołka (autobus 184 oraz 197 ).
bączater

Re: Adwokat z Łodzi

Post autor: bączater »

Niestety tu nie znam, ale w Trójmieście zdecydowanie warto zaufać mec. Cejrowskiemu. Działa na tym terenie od dawna, ma mnóstwo sukcesów w wielu dziedzinach prawa, zwykle wygrywa. Nie znam nikogo innego tak oddanego temu, co robi, empatycznego i inteligentnego.
Wilczyńska

Re: Adwokat z Łodzi

Post autor: Wilczyńska »

Swoją kancelarię w Łodzi ma pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska, którą szczerze polecam. Pani adwokat prowadziła dla mnie sprawę spadkowa i wszystko poszło po mojej myśli. Nie wiem jak poradziłabym sobie bez pani adwokat, w sumie to wiem - nie poradziłabym sobie. Za dużo tych papierów, wniosków itd. Nie do ogarnięcia samemu.
Sylwiaś

Re: Adwokat z Łodzi

Post autor: Sylwiaś »

Ja polecam poszukać na początku w Internecie i różnego rodzaju rankingach (np. https://zaufanyadwokat.pl/loc/lodz/) - poczytaj przede wszystkim opinie i wtedy skontaktuj się z najlepszych wg Ciebie adwokatem. Bardzo istotna oczywiście jest specjalizacja - postaw na adwokata, który specjalizuję się w Twojej sprawie.
ODPOWIEDZ