Antywirus- który?

Rozmowy o wszystkim.
łoś

Antywirus- który?

Post autor: łoś »

Cześć, z jakiego oprogramowania antywirusowego najczęściej korzystacie? Jest coś sprawdzonego, co możecie polecić? Muszę się na coś zdecydować a szczerze przyznam, że temat jest mi zupełnie obcy.
ładniusia

Re: Antywirus- który?

Post autor: ładniusia »

Ja już naprawdę długi czas korzystam z jednego oprogramowania antywirusowego. Tutaj https://gdata.pl/o-nas znajdziesz o nim informacje z którymi warto się zapoznać. Ta firma jest pionierem jeśli o tego typu zabezpieczenia chodzi więc doświadczenie w tym zakresie mają jak mało kto. Ja im zaufałam i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Antywirus- który?

Post autor: Kuba77 »

Jeśli nie możesz zdecydować się na najlepszy antywirus na androida, to możesz po prostu wejść na https://marken.com.pl/2020/10/16/najlep ... a-ranking/ i sprawdzić aktualny ranking najlepszych antywirusów na androida i wybrać którąś z topowych propozycji.
patrycja_ł

Re: Antywirus- który?

Post autor: patrycja_ł »

Hej,
jeżeli szukacie internetowy sklep z antywirusowymi programami, warto zajrzeć https://teamnet-software.pl/ to sklep internetowy prowadzony przez pasjonatów branży IT. Od 2017 roku, jako wiodący partner największych producentów oprogramowania antywirusowego na świecie, dostarczamy klientom indywidualnym i biznesowym wysoce skuteczne, wydajne i atrakcyjne cenowo rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa. :D
Awatar użytkownika
pattka
Posty: 121
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:46

Re: Antywirus- który?

Post autor: pattka »

Jest wiele dobry antywirusów ale komunikator zasługujący na uwagę jest tylko jeden, to usecrypt https://www.cyberdefence24.pl/co-sprawi ... bezpieczny bo dzięki niemu nie tylko mam zagwarantowaną pełną anonimowość użytkowników ale także chroni telefon przed zhakowaniem
ODPOWIEDZ