Aparatura i zabezpieczenia prądowe

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Aparatura i zabezpieczenia prądowe

Post autor: pertyno »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://elektryk-sklep.pl/aparatura_i_z ... owe-c10841
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: Aparatura i zabezpieczenia prądowe

Post autor: elegant »

Takie kwestie bezpieczeństwa jeśli chodzi o sam prąd faktycznie są niezwykle ważne. Właśnie dlatego ja również w firmie o te rzeczy zadbałem. Nawet od niedawna posiadam taryfę taniego prądu dla firm od https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ i muszę przyznać, że jestem niezwykle zadowolony z tego wyboru.
mirką

Re: Aparatura i zabezpieczenia prądowe

Post autor: mirką »

a pytanie mam czy mieliście kiedyś może do czynienia z https://akmel.eu/15-wynajem ? Czy taki agregat jest niezbędny jeśli chodzi o prąd na przykład na budowie, albo jakie dodatkowe zasilanie? jestem też ciekawa jak to u was na budowie wyglądało, czy mieliście jakieś problemy, z którymi ciężko było wam się zmierzyć?
chamówa

Re: Aparatura i zabezpieczenia prądowe

Post autor: chamówa »

My opieramy się na benzynowym agregacie z oferty https://www.pagat.com.pl/kategoria-prod ... dotworcze/ . To znakomite zabezpieczenie prądowe, z którego zalecałbym i Tobie skorzystać. W ofercie można je dorwać o różnej mocy jeśli chodzi o prąd.
józek_f

Re: Aparatura i zabezpieczenia prądowe

Post autor: józek_f »

Jeśli korzystacie często z agregatu przy okazji jakichś prac w terenie to naprawdę radzę Wam przemyśleć wygłuszenie agregatu. Dostępne są świetne pianki akustyczne i maty, które redukują ten uciążliwy hałas bardzo mocno. A to jak poprawia to komfort pracy wie tylko ten, kto ma porównanie ;)
40Długosz40

Re: Aparatura i zabezpieczenia prądowe

Post autor: 40Długosz40 »

W kwestii zabezpieczeń prądowych, warto na pewno zadbać o dobry zasilacz UPS, który zapewni zasilanie awaryjne w razie jakichkolwiek przerw w dostawie prądu. Takie zasilanie pomoże uniknąć wielu strat oraz opóźnień np. w pracy. Warto zorientować się w ofercie firmy COMEX: https://www.comex.com.pl/comex-polska/uslugi która ma już ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki czemu ich zasilacze są przetestowane i sprawdzone. Ich produkty to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności, dlatego polecam wejść na ich stronę i wybrać coś z ich asortymentu.
ODPOWIEDZ