bhp certyfikat

Rozmowy o wszystkim.
Już

bhp certyfikat

Post autor: Już »

Jak dba się o BHP w Waszym miejscach pracy? Wasze firmy starały się o certyfikat ISO związany z BHP? O taki na przykład: http://www.adees.net/iso_45001.php Czy wszystkie zasady bezpieczeństwa są ściśle przestrzegane?
adaś

Re: bhp certyfikat

Post autor: adaś »

Bez wątpienia jeżeli chcemy podjąć się budowy domu metodą gospodarczą, bezwarunkowo musimy pamiętać o zachowaniu wszelkich zasad BHP. Jeżeli nie do końca wiemy, po jakie kaski ochronne sięgnąć, czy też jak chronić nasze dłonie bądź stopy, na pewno z pomocą przyjdzie nam ta strona: https://www.glovex.com.pl/ . Można tam bowiem znaleźć bardzo wiele cennych rad i wskazówek, a jednocześnie na pewno sporo się dowiemy na temat bezpieczeństwa w miejscu pracy, nie tylko na budowie.
Żuk122

Re: bhp certyfikat

Post autor: Żuk122 »

Już pisze: ↑21 lis 2020, 15:57 Jak dba się o BHP w Waszym miejscach pracy? Wasze firmy starały się o certyfikat ISO związany z BHP? O taki na przykład: http://www.adees.net/iso_45001.php Czy wszystkie zasady bezpieczeństwa są ściśle przestrzegane?
Ostatnio aby wszystko dobrze grało postanowiliśmy wymienić wszelkiego rodzaju odwodnienia. Na https://www.zew-inwestycje.eu/ są odwodnienia liniowe bardzo dobrej jakości z bardzo dobrej stali.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: bhp certyfikat

Post autor: Robaczek »

A skoro już jesteśmy przy certyfikatach, to czy komuś z Was udało się może zdobyć certyfikat językowy? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://startpolish.pl/k/certyfikat-z-jezyka-polskiego/ informacje na temat takiego certyfikatu z języka polskiego dla obcokrajowców. Jeśli więc jesteście z zagranicy i interesuje Was taki certyfikat, to polecam się z tym zapoznać ;)
ODPOWIEDZ