Bolerioza

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Bolerioza

Post autor: Bigboy »

Niestety jest to bardzo podstępna choroba i jak już nas dopadnie to warto wspomagać się różnymi suplementami by było nam łatwiej. Kleszcze coraz częściej przenoszą tą chorobę.Widziałam tutaj https://www.sklepzycia.pl/preparaty-sup ... -borelioza , bardzo fajne suplementy diety.
Awatar użytkownika
Ardi
Posty: 413
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:20
Kontakt:

Re: Bolerioza

Post autor: Ardi »

Obecnie mamy plagę kleszczy i komarów - one potrafią być szczególnie utrapieniem. Szczególnie nad jeziorami czy w górach. Także jeśli np planujemy wyjazd w te okolice to warto się odpowiednio przygotować. Taka lampa owadobójcza https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_7937 to świetne rozwiązanie - można zabrać ją ze sobą na wczasy i położyć w dowolnym miejscu. Dzięki niej skutecznie pozbędziecie się komaró, muszek czy ćmy
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 75
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:47

Re: Bolerioza

Post autor: Bercia »

Wiele osób nie jest świadomych, że nosi boreliozę ponieważ często nie daje ona na początku żadnych objawów. Najlepiej zrobić sobie profilaktycznie testy, ale nie tylko takie klasyczne z krwi, jednak także biorezonansem Bicom. Słyszałam od koleżanki, że można je wykonać w gabinecie Biorezonans Wilanów https://biorezonans-wilanow.pl/borelioza/ . W przypadku potwierdzenia choroby jest możliwość skorzystania z terapii biorezonansowych.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 209
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Bolerioza

Post autor: kozi44 »

ozonoterapia jest skuteczna przy boreliozie. To nowoczesna metoda, jak jej nie znasz tutaj poczytasz więcej https://vitalea.pl/oferta/ozonoterapia/ ... a-ozonowa/ Ozon, jako tlen, łączy się z hemoglobiną krwi i dociera do wszystkich komórek ciała. Jest to najsilniejszy znany obecnie środek wirusobójczy, bakteriobójczy i grzybobójczy, który niszczy wszystkie chorobotwórcze patogeny znajdujące się w organizmie. Wiele osob jest zadowolonych ze skutków jakie daje im to leczenie
miśka44

Re: Bolerioza

Post autor: miśka44 »

Jak masz jakiekolwiek wątpliwości, to zrób u nich test do https://biorezonans-wilanow.pl/ . Lepiej wcześniej rozpoznać, bo niestety skutki choroby bywają różne.
Awatar użytkownika
Roman77
Posty: 158
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:59

Re: Bolerioza

Post autor: Roman77 »

Dobrze, że teraz coraz więcej mówi się o tym problemie, bo to faktycznie poważna rzecz. Jeśli zależy Wam na skutecznym podejściu do tego tematu, to koniecznie powinniście zajrzeć do https://lekarzebezkolejki.pl//blog/bore ... eczy/w-479 Tam będziecie w stanie dowiedzieć się, w jaki sposób dzisiaj możecie zwalczyć tak poważną chorobę, jaką jest bolerioza.
Krzyś

Re: Bolerioza

Post autor: Krzyś »

Na pewno porą letnią każdy z nas będzie miał styczność z lasami, wodą, łąkami itp. A co w możemy spotkać w takich miejscach? Kleszcze, komary i inne owady. Ja najbardziej boję się kleszczy, więc kupiłem przyrząd do ich usuwania: https://trixnakleszcze.pl - polecam wam sprawdzić.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Bolerioza

Post autor: Kuba77 »

Witam,czy tlenoterapia pomaga w radzenius obie z boleriozą? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://normolife.com Co o tym sądzicie? Prosze o wasze opinie, poniewaz moja mama przeszła bolerioze i ma bardzo oslaniony organizm i chcemy,by jak najszybciej wrocila do siebie.
Miś88

Re: Bolerioza

Post autor: Miś88 »

Szacuje się, że nawet blisko 30 procent kleszczy znajdujących się w Polsce, jest nosicielami bakterii Borellia, która wywołuję boreliozę. Oznacza to, że nie każde ukąszenie kleszcza oznacza chorobę. Czy jednak mamy liczyć na łut szczęścia ? Na jednym z blogów - https://ktomalek.pl/blog/ukaszenie-prze ... iem/w-1874 znalazłem informację na temat tego jak postępować w przypadku ukąszenia przez kleszcza i jak przeciwdziałać by kleszcze nas nie ukąsiły. Ciekawy tekst
Wituś

Re: Bolerioza

Post autor: Wituś »

Ci do tlenoterapii po boleriozie, to myślę, że jest to dobry pomysł. Komory tlenowe to to doskonały sposób na dotlenienie organizmu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że brak tlenu powoduje senność, ospałość czy bóle głowy. Przewlekłe zmęczenie i obniżony nastrój potrafią skutecznie uprzykrzyć życie. A wystarczy dostarczyć organizmowi więcej tlenu i dolegliwości ustąpią. Polecam poczytać artykuł https://normolife.com/czym-jest-normoba ... a-zdrowie/
Oleńczuk

Re: Bolerioza

Post autor: Oleńczuk »

Przy czym abrdzo dużo zależy od konkretnej sytuacji. Nie ma co ukrywać, że jeśli chodzi o bardziej groźne owady, to powinniście szybko reagować. Na stronie https://ktomalek.pl/preparaty-na-ukasze ... dow/k-51/1 znajdziecie sporo informacji na temat preparatów, które możecie zastosować na takie ukąszenia. Moim zdaniem to bardzo przydatna rzecz, więc koniecznie się z tym zapoznajcie.
ODPOWIEDZ