Czy spędzacie czas z bliskimi?

Rozmowy o wszystkim.
Bellatrixśpl

Czy spędzacie czas z bliskimi?

Post autor: Bellatrixśpl »

Cześć

Spędzacie wolny czas z bliskimi? Jeśli tak to powiedźcie Mi o swoich pomysłach, może lepiej spędzacie wolny czas niż Ja. Moim zdaniem większość osób nie przepada za imprezami, a tzw. wspólne spotkania przy piwie, są najlepszym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Wcześniej urozmaiciłam nasze wypady o dosyć fajny grill ogrodowy. Zobaczcie sami :D Cookking.pl
Awatar użytkownika
sarnek
Posty: 225
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:26

Re: Czy spędzacie czas z bliskimi?

Post autor: sarnek »

Mnie bliska sercu jest sztuka. Uwielbiam chodzić do teatru, na wystawy itd. Szkoda, że przez pandemię mam ograniczone możliwości.. tyle dobrze, że http://spotkaniakultur.com/ z Lublina, zaczęła działać prężniej w sieci i wiele wystaw można zobaczyć w formie online. Może i was to zainteresuje, aby spędzić ten czas rodzinnie w taki sposób?
miś

Re: Czy spędzacie czas z bliskimi?

Post autor: miś »

Jeśli chodzi o zakupy online, to bez wątpienia jestem ich zwolennikiem. Ostatnio koleżanka z pracy pokazała mi taką księgarnię internetową : https://www.taniaksiazka.pl/a-wlasnie-z ... 52476.html w której można zakupić książki naszej polskiej autorki, Agnieszki Hasko. Mam zamiar zakupić książkę pod tytułem : "Jasnowidze i detektywi" Czytaliście?
ćpun

Re: Czy spędzacie czas z bliskimi?

Post autor: ćpun »

Nie czytałem, ale kupiłem grill ze strony Cookking. Powiem wam że sklep jak i grille są na dużym poziomie. Polecam każdemu!

ile grzejników na metr
Besła

Re: Czy spędzacie czas z bliskimi?

Post autor: Besła »

Jak szukacie dobrej jakości grilli gazowych do tego aby w ogrodzie fajnie wypocząć z rodzinką to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę https://koler.pl/ jak dla mnie świetny kierunek jeżeli chodzi o jakość, porządne wykonanie i jednocześnie aż 5 palników więc w końcu czas sobie wygodnie pogrillować :D
rył

Re: Czy spędzacie czas z bliskimi?

Post autor: rył »

Aktualnie spędzamy go na budowie naszego nowego wymarzonego domu, który już niedługo powstanie na naszej działce ! taki wybraliśmy projekt https://www.mgprojekt.com.pl/sloneczny-z-poddaszem . Wszyscy przyjeżdzamy na budowę, aby sprawdzić postępy i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Zuzia92

Re: Czy spędzacie czas z bliskimi?

Post autor: Zuzia92 »

Tak, spędzając czas z bliskimi gramy w gry planszowe np w tą https://matfel.pl/product-pol-374541-Co ... ander.html. Jest świetna! Godna polecenia dla każdego z was :)
ODPOWIEDZ