Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
marydomar
Posty: 179
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:13

Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: marydomar »

Hej, przymierzam się do zakupu drzwi konkretnie chodzi mi o ten model co na zdjęciu. Znalazłam go w Aluhaus, znajomi polecali tą firmę. Czy macie doświadczenie z ich artykułami? Będę wdzięczna za opinię :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Monga368
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 0:21

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: Monga368 »

Ja Ci polecam zajrzeć do salonu https://www.vox.pl/dip-salon-gdynia-salon-firmowy-183. Na miejscu możesz uzgodnić wszystkie szczegóły zakupu, zobaczysz czy Ci odpowiada. Opinie mają super
Awatar użytkownika
uxinia
Posty: 181
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: uxinia »

Cześć, moja koleżanka ma dokładnie te same drzwi co są na zdjęciu. Na żywo dużo ładniejsze ;) Ten antracytowy kolor to taka nowoczesność dla mnie, bardzo w moim stylu. Ja też zamówiłam drzwi z Aluhaus do swojego domu i już tydzień je mam. Jestem bardzo zadowolona, kolor antracyt, a model Alban z linii Intarsio. Długi pochwyt podkreśla nowoczesną stylistykę drzwi. Do tego mamy czytnik linii papilarnych bo jestem wyczulona na kwestie bezpieczeństwa i również polecam taką instalację sobie założyć. Aluhaus ma w dobrej cenie ;)
Awatar użytkownika
marydomar
Posty: 179
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:13

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: marydomar »

Cześć, dziękuję Ci bardzo za opinię. W międzyczasie też skontaktowałam się z taką dziewczyną na grupie na Facebooku, która również ma drzwi zewnętrzne aluminiowe z Aluhaus i bardzo mi polecała tą firmę. Jestem spokojna i cierpliwie czekam na realizację zamówionych drzwi. Mam mieć za jakiś tydzień. :)
marżoretka

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: marżoretka »

Właśnie sobie szukam opinii o firmie Aluhaus i trafiłam tutaj. Chyba faktycznie warto postawić na ich drzwi zewnętrzne. Ostatnio u fryzjera byłam i tak od słowa do słowa z jedną kobietą się zgadałyśmy właśnie o drzwi. Ona mi poleciła właśnie Aluhaus i pojechałam do jednego z salonów w naszym mieście po katalog. Będę zamawiać niebawem i chyba mam lidera spośród firm oferujących drzwi zewnętrzne.
zośka11

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: zośka11 »

Przed drzwiami zewnętrznymi warto położyć wycieraczkę by goście i domownicy mogli wyczyścić buty. Tutaj http://sklep.techemwycieraczki.pl/pl/c/ ... owienie/26 znajdziesz bardzo duży wybór wycieraczek w atrakcyjnych cenach. bez problemu może zamówić tam wycieraczkę na wymiar.
Aruś90

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: Aruś90 »

Nie słyszałem o tej firmie, ale sporo dobrych opinii ma Aluhaus w internecie. Chyba warto im zaufać. Sprawdzę, czy mają salon partnera w moim mieście to sobie pójdę tam pogadać i obejrzeć katalog. Na wiosnę muszę wymienić drzwi zewnętrzne.
jasmine ż.

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: jasmine ż. »

Widziałem kiedyś na targach ofertę Aluhaus, bardzo mi się spodobały ich drzwi. Później znalazłem salon partnerski w moim mieście i tam zlożyłem zamówienie. Już ponad rok jak mamy drzwi zewnętrzne Aluhaus i powiem szczerze, bardzo sobie chwalę. Na prawdę jakościowo super, ciepłe, szczelne i tak solidnie wyglądają. Masywne są dość.
alvaro żurnalista

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: alvaro żurnalista »

Aruś90 pisze: ↑06 sty 2021, 14:52 Nie słyszałem o tej firmie, ale sporo dobrych opinii ma Aluhaus w internecie. Chyba warto im zaufać. Sprawdzę, czy mają salon partnera w moim mieście to sobie pójdę tam pogadać i obejrzeć katalog. Na wiosnę muszę wymienić drzwi zewnętrzne.
Warto zaufać, mam ich drzwi już 3 rok i z czystym sumieniem polecam.
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: pertyno »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://komputik.pl/ksiazka-telefoniczna-online/
kochańska

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: kochańska »

marżoretka pisze: ↑06 paź 2020, 19:24 Właśnie sobie szukam opinii o firmie Aluhaus i trafiłam tutaj. Chyba faktycznie warto postawić na ich drzwi zewnętrzne. Ostatnio u fryzjera byłam i tak od słowa do słowa z jedną kobietą się zgadałyśmy właśnie o drzwi. Ona mi poleciła właśnie Aluhaus i pojechałam do jednego z salonów w naszym mieście po katalog. Będę zamawiać niebawem i chyba mam lidera spośród firm oferujących drzwi zewnętrzne.
Ja również rekomenduję. :D
Joaś

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: Joaś »

marydomar pisze: ↑30 lip 2020, 12:04 Hej, przymierzam się do zakupu drzwi konkretnie chodzi mi o ten model co na zdjęciu. Znalazłam go w Aluhaus, znajomi polecali tą firmę. Czy macie doświadczenie z ich artykułami? Będę wdzięczna za opinię :)
Obrazek

Te drzwi mi się bardzo podobają. Zamówiłam je ale odcień winchester bo mam okna podobne. Czekam na realizację i na pewno się pochwalę swoimi wrażeniami.
Miłeś

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: Miłeś »

W przypadku kiedy będziecie potrzebowali dobrej jakości stolarki okiennej to koniecznie weźcie pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Domega z Poznania, w przypadku których będziecie mogli liczyć na jakość, pełne wsparcie i dobry zakres cenowy na tle konkurencji. Jednocześnie udało im się sprostać wyzwaniom montażowym, tak samo jeśli chodzi o terminy. Muszę przyznać, że poszło sprawnie. Cenowo trudno też mieć zastrzeżenia.
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 198
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: elegant »

Same drzwi zewnętrzne są jak najbardziej bardzo ważną sprawą i ja muszę przyznać, że jeszcze wiele osób faktycznie zapomina o wycieraczkach zewnętrznych. Jak dla mnie bardzo dobrym wyborem był zakup wycieraczek systemowych https://www.alumatex.pl/ ponieważ stawiam na jakość wykonania.
OlekMoś

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: OlekMoś »

W przypadku kiedy będziecie szukali dobrej jakości wyboru w zakresie drzwi zewnętrznych do swojego domu to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście także w wolnej chwili zajrzeli do oferty przygotowanej firmę Anex Okna jeśli szukacie pomocy w Warszawie oraz okolicach. Duże doświadczenie, świetna organizacja pracy od doradztwa przy wyborze, jak i wykonanego montażu. Wszystko zgodnie z ustaleniami i terminem. Dlatego z własnych doświadczeń po prostu polecam przynajmniej sprawdzić :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: mczay »

A na taras to jakie mi drzwi polecicie? Bo sam nie wiem gdzie szukać ofert. Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/produkty/drzwi-tarasowe moja kuzynka zamawiała i chwaliła ich jakość. Na tym mi zależy bo jednak chcę aby mi służyły dość długo. Znacie tego producenta?
Awatar użytkownika
indy5
Posty: 101
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:25

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: indy5 »

elegant pisze: ↑26 cze 2021, 9:37 Same drzwi zewnętrzne są jak najbardziej bardzo ważną sprawą i ja muszę przyznać, że jeszcze wiele osób faktycznie zapomina o wycieraczkach zewnętrznych.
Ja bym sprawdził salony meblowe np. drzwi vox https://homeparkjanki.pl/sklepy/vox-meble-drzwi-podlogi Wiele osób, jednak lubi zobaczyć na żywo, jakie kupuje wyposażenie wnętrz.
Wiesława

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: Wiesława »

Może Pan Gierszewski. Drzwi robi bardzo ładne http://gierszewski.pl/. My mamy wejściowe od nich. Piękne, rzeźbione, nie ma osoby, która by nie zwróciła na nie uwagi. Ja mam je już lata, a do dziś nie mogę się napatrzeć. Teraz chyba meble też będziemy od tego Pana brali.
Patrycja Brożek

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: Patrycja Brożek »

Cześć Kochani,
Mam do Was takie pytanie. Mam przed sobą wycenę z Aluhaus i zastanawiam się czy wybrać wersję z pochwytem po obu stronach czy od wewnętrznej strony tylko klamka. Jak to u Was się sprawdza? Na pewno pochwyt wygląda bardziej designersko, jednak czy wewnątrz też musi być i jest praktyczny? Będę wdzięczna za poradę. Wybrany model Albus odcień złoty dąb. Chcemy podjąć decyzję tak do połowy przyszłego tygodnia więc potrzebuję porady. Wcześniej byliśmy u innych producentów i w markecie budowlanym, ale nic nas, że tak powiem nie urzekło :D
myslicielromantyk

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: myslicielromantyk »

Myślałem długo nad ich ofertą. W grę wchodził jeszcze Hormann i Wiśniowski, ale to jednak drzwi z Aluhaus model Titus nas najbardziej zaciekawiły i oferta cenowa najkorzystniejsza dla tej jakości. Czekaliśmy około 2 miesiące na montaż, ale wiedzieliśmy o tym teraz takie są terminy w woj. małopolskim. Wszystko w terminie, ekipa sprawnie zamontowala drzwi. Ogólne wrażenie bardzo dobre, jesteśmy zadowoleni z drzwi, są szczelne i wyciszają. Resztę dowiemy się, jak już zamieszkamy w domu, a to może na Święta Bożego Narodzenia się uda.
majeranek

Re: Drzwi zewnętrze ALUHAUS opinie

Post autor: majeranek »

Zamawiałem tam drzwi zewnętrzne i ogród zimowy. Drzwi montowane rok temu, a ogród tej wiosny. Jakościowo zarówno konstrukcja oranżerii jak i drzwi są na prawdę super. Jestem zadowolony. Dobrze zainwestowane pieniądze. Co prawda porównywałem sobie też innych producentów drzwi zewnętrznych, ale Aluhaus mi jakoś najbardziej się spodobał. Dużo też słyszałem o firmie i głównie były to dość dobre opinie także czemu miałbym nie zaufać im. Szczególnie, że to polski producent, a naszych trzeba wspierać takiego jestem zdania :)
ODPOWIEDZ