ekogroszek

Rozmowy o wszystkim.
Filęp

ekogroszek

Post autor: Filęp »

Moim zdaniem nawet lepiej niz w porzadku. Lepszego ze swieca szukac. Cena za dobry groszek adekwatna do cen akurat do wysokiej jakosci. Ogolnie jak podliczyc zuzycie to bardzo ekonomicznie wychodzi. Mniej kupuje, mniej spalam a cieplo jest w domu przez cala zime/jesienią i wiosna.
bździągwa

Re: ekogroszek

Post autor: bździągwa »

Jesli chodzi o opal to mozliwosci jest duzo, my tez mamy ogrzewanie piecem ale postawilismy na pellet ktory zamawiamy od sobianka https://sobianek.pl Fajny dostawca, towar jest dobrej jakosci, fajnie sie pali, popiolu duzo nie zostaje a cena jest przystepna i z dostwa nie ma problemu bo nawet male ilosci przywoza jak jest potrzeba
faigń

Re: ekogroszek

Post autor: faigń »

My mamy nowy piec, który jest na ekogroszek, pisze nowy, ale jest on już u nas prawie rok. Doskonale nam się sprawdza, jest to wysokiej jakości sprzęt. Co do samego opału, to już przetestowaliśmy materiał kupiony ze sklepu internetowego BOCIAN. Oni prowadzą sprzedaż ekogroszku na bardzo dobrych warunkach, posiadają korzystne ceny, a ekogroszek jest bardzo dobrej jakości i ma odpowiednia kaloryczność. Doskonale nam się sprawdził, polecam.
edńk

Re: ekogroszek

Post autor: edńk »

Sami mamy piec na ekogroszek, ale dopiero od 2 lat i od tamtego czasu nasz opał kupujemy w Składzie Opału Ekogroszek https://ekogroszek-wroclaw.pl/pl/shop/ekogroszek/ we Wrocławiu. Obecnie robimy zakupy w ich sklepie internetowym, bo jest to bardzo wygodne i szybkie. Ten skład zdecydowanie wam polecam, mają korzystne ceny i wysokiej jakości produkty, które opłaca się kupić.
dosiaa

Re: ekogroszek

Post autor: dosiaa »

A czy może ktoś z was kojarzy Hithaus ? Słyszałam, że jest to na węgiel sklep internetowy najbardziej opłacalny. U nich oferty są bardzo korzystne cenowo i w dodatku wszystko macie popakowane wygodne we worki. Także zobaczcie sobie ich propozycje.

mactronic scream bpm 170 dl
ODPOWIEDZ