Filtry HEPA

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
promyk
Posty: 28
Rejestracja: 29 cze 2020, 16:19

Filtry HEPA

Post autor: promyk »

W wielu miejscach, zwłaszcza w laboratoriach odpowiednie filtrowanie powietrza jest niezwykle ważne. Pomiar szczelności filtrów hepa jest bardzo istotny dla prawidłowego funkcjonowania laboratorium. Sprawdza czy filtr jest poprawnie zamontowany, nie ma uszkodzeń i nieszczelności. Dobrze to robić regularnie.
Awatar użytkownika
Patka45
Posty: 141
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:05

Re: Filtry HEPA

Post autor: Patka45 »

Skoro już mowa o laboratoriach to też mogę polecić miejsce, gdzie znajdziecie dedykowany sprzęt laboratoryjny jak zamrażarka niskotemperaturowa - https://danlab.pl/nasze-produkty/urzadz ... peraturowe Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu można wykonywać badania laboratoryjne zgodnie z instrukcjami i zaleceniami. To podstawa do tego, żeby wyniki były wiarygodne i powtarzalne.
Awatar użytkownika
Lalila34
Posty: 114
Rejestracja: 05 cze 2019, 19:14

Re: Filtry HEPA

Post autor: Lalila34 »

W przypadku laboratoriów dobór akcesoriów i urządzeń faktycznie jest kwestią kluczową. Tak jak ważny jest odpowiedni filtr żeby zapewnić czystość powietrza, tak również niezwykle istotny jest blat roboczy - https://renggli.pl/pl/oferta/blaty-labo ... epoksydowa Blaty z żywicy epoksydowej na pewno będą świetnym wyborem z uwagi na swoją wysoką odporność. Dzięki temu bez problemu można na nich pracować z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju odczynników chemicznych.
ODPOWIEDZ