Hemoroidy

Rozmowy o wszystkim.
MarziusŻŻ

Hemoroidy

Post autor: MarziusŻŻ »

Czy usuwanie hemoroidów boli? Mieliście takie zabieg? Albo jak leczyliście się? Ja jestem z Warszawy. Polecicie mi jakiegoś lekarza albo coś?
GrzegorzŻ

Re: Hemoroidy

Post autor: GrzegorzŻ »

Ja miałem robiony w Wilmedzie na Wilanowie zabieg usuwania hemoroidów. Zabieg polegał na nałożeniu takich gumek uciskowych na nie. Nie bolało nic, a okazało sie skuteczne, więc polecam. Teraz już nie mam z nimi problemów, zniknęły.
Królik4

Re: Hemoroidy

Post autor: Królik4 »

Moim zdaniem warto stosować takie specyfiki jak Proktis - naprawdę super działa, szczególnie maść. Mnie uratowała jak mnie dopadło to ohydztwo
Awatar użytkownika
patyk
Posty: 61
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:41

Re: Hemoroidy

Post autor: patyk »

Też tak uważam, ja na przykład mam zalecony przez lekarza probiotyk proktologiczny proctolact i jego zadaniem jest tworzenie bariery ochronnej na błonie śluzowej odbytnicy i odbytu oraz poprawa szczelności nabłonka jelitowego. Moim zdaniem po jego stosowaniu poprawa jest wyraźnie odczuwalna
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Hemoroidy

Post autor: Robaczek »

A czy ktoś z Was miał może do czynienia z takim sztyftem kriomed na hemoroidy? I jak, czy w Waszym przypadku okazał się on skuteczny? Mi polecił go mój znajomy, a właśnie wybieram się do apteki i zastanawiam się, czy rzeczywiście warto go kupić... jak sądzicie?
Baśniowa90

Re: Hemoroidy

Post autor: Baśniowa90 »

Hemoroidy to coś okropnego! Nawet usiąść się nie da porządnie. Nie ma co czekać, że samo przejdzie i według mnie najlepiej udać się tutaj https://klinikaflebologii.pl/. Szeroki zakres diagnostyki na pewno pozwoli znaleźć rozwiązanie tego problemu. Ja po naprawdę krótkiej kuracji czułam ogromną różnicę i ulgę.
MixMaxć

Re: Hemoroidy

Post autor: MixMaxć »

Dobrze, że ten temat jest poruszany bo niestety bardzo dużo mężczyzn zmaga się z tą dolegliwością. Wiadomo, że długie siedzenie, brak błonnika w jedzeniu i zerowa aktywność fizyczna sprzyja powstawaniu hemoroidów. Dobrze, że są teraz metody, które pozwalają skutecznie pozbyć się tego problemu i ja z takie metody skorzystałem punkcie https://on-clinic.pl/ w Chorzowie . Zapisałem się na konsultację do proktologa i poddałem się leczeniu metodą Barrona, która jest bardzo skuteczna i nie jest metodą operacyjną.
Jowitka

Re: Hemoroidy

Post autor: Jowitka »

Zdecydowanie, z tego co słyszałam, metodą, która stale zyskuje na popularności ze względu na jej bardzo wysoką skuteczność jest laserowe leczenie hemoroidów. Polecam zapoznać się z informacjami o tym zabiegu na https://dermatochirurgia.com.pl/laserow ... ow-poznan/, gdzie dokładnie opisano przebieg oraz przeciwskazania. Podczas trwania tego typu ingerencji Pacjent nie odczuwa bólu, ponieważ cała procedura odbywa się po wcześniejszym podaniu znieczulenia ogólnego. Nad bezpieczeństwem Pacjenta czuwa anestezjolog i pielęgniarka o tej specjalności.
ODPOWIEDZ