Inwestowanie w nieruchomości

Rozmowy o wszystkim.
CieślikF

Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: CieślikF »

Inwestowanie w nieruchomości to może być bardzo ciekawe i przynoszące niemałe zyski zajęcie. Zadaję też sobie pytanie co jest dla was ważniejsze cena nieruchomości czy jej położenie .Otóż większość Polaków w pierwszej kolejności zwraca uwagę na położenie nieruchomości a później dopiero na jej cenę.Zresztą temat ten dość dobrze został omówiony na blogu o inwestowaniu - https://horyzont-inwestycji.pl/czy-loka ... -niz-cena/ . Muszę przyznać ,że to bardzo ciekawe co tam piszą.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Robaczek »

Moim zdaniem każdy z nas powinien zastanowić się nad zainwestowaniem w swoich pieniędzy, aby zabezpieczyć się na przyszłość. Niestety bowiem przewidywana emerytura może wcale nie być tak wysoka, jak nam by się mogło wydawać. A przecież w przyszłości również będziemy mieli wydatki i będą nam potrzebne pieniądze.
łuki22

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: łuki22 »

Na inwestowaniu w nieruchomości dobrze się wychodzi i taki sposób inwestycji jest można powiedzieć bezpieczny. Pieniędzy na lokatach trzymać się nie opłaca, to wiadomo. Tylko trzeba sobie dobrze lokalizację przemyśleć. Może gdzieś nad morzem kupić nieruchomość? Jak przeglądałem serwis https://www.dobryadres.pl/ to tam jest mnóstwo ofert z zachodniopomorskiego, ja bym na przykład na Kołobrzeg postawił.
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: elegant »

Jakoś nigdy nie miałem okazji aby robić takie rzeczy i jestem zdania, że dla mnie mieszkanie jest niezwykle ważne. Jednak u mnie była taka sytuacja, że musiałem jak najszybciej moje mieszkanie sprzedać. W takiej sytuacji firma http://kupimytwojem.pl/ po prostu je ode mnie skupiła.
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: elegant »

Osobiście nigdy nie miałem okazji tego robić, ale może w przyszłości również się tym tematem zainteresuję. Na ten moment najbardziej jestem zadowolony z tego, że sprzedałem swoje mieszkanie w bardzo krótkim czasie. W sumie zgłosiłem się do firmy https://skupujemym.pl/ która bez najmniejszego problemu to mieszkanie ode mnie skupiła.
Awatar użytkownika
Ruzia
Posty: 165
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:01

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Ruzia »

Zastanawiałam się nad takim zarobkiem ale w tej chwili i tak mam etat i bardziej interesuje mnie skup nieruchomości Gdynia . Mamy mieszkanie po dziadkach, które prawie się obróciło w ruinę i tak naprawdę nie wiem, czy cokolwiek jeszcze jest warte. Myślę jednak, że firma chętnie je odkupi ode mnie, bo może im się to opłaci.
oleńka88

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: oleńka88 »

Również w pierwszej kolejności zwracam uwagę na lokalizację, szczególnie, gdy jest ona tak atrakcyjna jak w przypadku nowych mieszkań Braniborska https://www.profitdevelopment.com.pl/wr ... aniborska/. Budynek wpisuje się w założenie Śródmieścia Świebodzkiego, czyli dzielnicy, którą cechuje jest łatwy dostęp do sieci komunikacji zbiorowej, ale również ścieżek rowerowych i pieszych. To oznacza też sąsiedztwo restauracji, sklepów i klubów. Sprawdźcie sami.
ODPOWIEDZ