Kursy językowe

Rozmowy o wszystkim.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Kursy językowe

Post autor: Robaczek »

Witajcie,
czy braliście kiedyś udział w jakimś kursie językowym? Lepsze są Waszym zdaniem kursy stacjonarne czy takie w systemie on-line? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/rosyjski, że Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje nawet kursy z języka rosyjskiego. Kto z Was miał okazję uczyć się tego języka?
Tuż

Re: Kursy językowe

Post autor: Tuż »

Zamiast o prezentach pamiętajmy że lada moment zaczyna się szkoła. Wiem że dzieciaki na pewno się nie cieszą że mamy koniec wakacji ale rodzice niech pamiętają że trzeba kupić książki a te tanio dostaniecie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html Wysyłka też jest szybko także zdążycie przed rozpoczęciem roku.
tomuśo92

Re: Kursy językowe

Post autor: tomuśo92 »

Powiem Wam, że akurat moja córka właśnie wybiera w przyszłym roku się do liceum i to już o krok od studiów. Prawdopodobnie wybierzemy https://tevizja.pl/ , ze względu na to, że w ofercie posiadają możliwości do napisania matury międzynarodowej, a umożliwia to wszystko program IB. Koniecznie sprawdźcie.
pampiś

Re: Kursy językowe

Post autor: pampiś »

Do jakiej szkoły chodzą Wasze dzieci? U nas prawdopodobnie będzie to szkoła prywatna Te Vizja. Zdecydowanie bardziej podoba mi się oferta takich szkół, z tego względu, że zaangażowanie nauczycieli jest na wyższym poziomie. Muszę tylko sprawdzić, jakie są warunki rekrutacji.
ODPOWIEDZ