Ładna koszula

Rozmowy o wszystkim.
Adaś23

Ładna koszula

Post autor: Adaś23 »

Cześć, macie jakieś swoje ulubione sklepy z koszulami? Generalnie nie przepadam za formalnym strojem, ale chcąc nie chcąc czasem trzeba ;P. Ciekawe wydały mi się koszule z https://modini.pl/6-modne-koszule-meskie. Są eleganckie i niebanalne, na wiele okazji.
Piotruś22

Re: Ładna koszula

Post autor: Piotruś22 »

Adaś23 pisze: ↑08 sty 2021, 23:15 Cześć, macie jakieś swoje ulubione sklepy z koszulami? Generalnie nie przepadam za formalnym strojem, ale chcąc nie chcąc czasem trzeba ;P. Ciekawe wydały mi się koszule z https://modini.pl/6-modne-koszule-meskie. Są eleganckie i niebanalne, na wiele okazji.
Koszul mam sporo, zbyt sporo :lol: . Ostatnio jednak myślę, czy dobrze robię piorąc je w domu. Zastanawiam się czy pralnia nie byłaby lepszym rozwiązaniem. Tam stanowczo lepiej wiedza jak prać niż ja w domu ;P. Myślałem o https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Wydaje się bardzo profesjonalna.
Awatar użytkownika
indy5
Posty: 101
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:25

Re: Ładna koszula

Post autor: indy5 »

Adaś23 pisze: ↑08 sty 2021, 23:15 Cześć, macie jakieś swoje ulubione sklepy z koszulami? Generalnie nie przepadam za formalnym strojem, ale chcąc nie chcąc czasem trzeba ;P. Ciekawe wydały mi się koszule z . Są eleganckie i niebanalne, na wiele okazji.
Ja raczej patrze na wygląd oraz jakość materiału niż markę oraz sklep.
Mikołaj

Re: Ładna koszula

Post autor: Mikołaj »

Dość ciekawe są koszule nie typowo białe, ale tez innych kolorów, na przykład niebieskie. Tutaj https://www.dts24.pl/niebieskie-koszule ... -5-wzorow/ jest dość fajnie opisany ten temat. Fajnie jest zaopatrzyć się w różnego rodzaju koszule, tak aby móc sobie wybrać dowolny kolor na dowolna okazję.

solary powietrzne
WiktorŚ

Re: Ładna koszula

Post autor: WiktorŚ »

Ja uwielbiam chodzić w koszulach, bo się czuję tak jakby luksusowo. Naprawdę dają szyku i elegancji. Przy ich wyborze zawsze stawiam wysokiej jakości materiałów oraz wykonanie jej. Po dłuższych poszukiwaniach znalazłem firmę, która ma w ofercie koszule szalenie mi pasujące. Nazywa się StylMen i to dokładnie jest ich producent. Link macie tutaj https://www.stylmen.pl/pl/home.html#3492 Koszule od nich są modne, wygodne i cudownie wyglądają.
Lesław

Re: Ładna koszula

Post autor: Lesław »

Dobra koszula nie jest zła. Ja tam lubię chodzić na co dzień w koszulach na długi rękaw. Nawet mogę polecić stronę, gdzie sobie je obejrzycie. https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-mesk ... w-345.html . Każdy może znaleźć to co lubi.
ODPOWIEDZ