Odszkodowanie

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Odszkodowanie

Post autor: mruczka8 »

W niektórych sytuacjach, np.. odszkodowanie za błędy lekarskie, ważne jest aby podjąć działanie niemal natychmiast. Wiadomym jest rzecz, że w takich sytuacjach ważne przyjęcie, że są to rzeczy, które mogą być długoterminowe więc im szybciej tym po prostu lepiej. Polecam wcześniej poczytać o tym nieco więcej, aby poznać wszystkie możliwości. Na stronie https://kancelariaprobono.pl/bledy-medyczne/ znajdziesz wiele konkretnych informacji.
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: Odszkodowanie

Post autor: elik »

Generalnie dochodzenie odszkodowań nie jest łatwe. Bywa też tak, że ubezpieczyciel przyznaje znacznie zaniżone odszkodowanie. A już konkretnie skupiając się na sprawach dot. błędów medycznych to nie należą one do spraw łatwych. Często trwają bardzo długo. Myślę, że lepiej w takich sytuacjach zwrócić się chociażby do kancelarii eventum w Poznaniu. Od wielu lat specjalizują się w dochodzeniu takich odszkodowań. Zawsze skrupulatnie oceniają sytuację, co jeszcze da się w danej sprawie zrobić żeby uzyskać jak najkorzystniejsze odszkodowanie czy zadośćuczynienie.
Awatar użytkownika
Rodworril
Posty: 113
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:25

Re: Odszkodowanie

Post autor: Rodworril »

Słuchajcie, jeśli chcielibyście dowiedzieć się co możecie zrobić aby uzyskać wyższą kwotę odszkodowania z OC sprawcy, polecam wam zajrzeć do tego artykułu https://avistapolska.pl/co-zrobic-aby-u ... c-sprawcy/ . Znajdziecie tu na pewno sporo wartych uwagi informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 117
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:49

Re: Odszkodowanie

Post autor: fiona45 »

Z odszkodowaniem nie jest łatwo. Czasem potrzebna jest pomoc kogoś specjalnego, dzięki czemu mamy większe szanse na odzyskanie pieniędzy. Widziałam ciekawe propozycje na odszkodowanie poznań https://www.eventum.com.pl . Moim zdaniem są one godne uwagi i każdemu pomogą.
Awatar użytkownika
Rodworril
Posty: 113
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:25

Re: Odszkodowanie

Post autor: Rodworril »

Powiedzcie mi czy ktoś z was starał się może kiedyś o odszkodowanie za utratę wartości handlowej? Wydaje mi się, że ja będę musiał to właśnie zrobić, ale zupełnie nie wiem jak. Może ktoś z forum ma w tym jakieś doświadczenie i mógłby mi coś doradzić lub wyjaśnić w tej kwestii?

hiflo hf138
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: Odszkodowanie

Post autor: kropek »

Nie zawsze łatwo uzyskać odszkodowanie. Słyszy się i to nierzadko, że ubezpieczyciele zaniżają odszkodowania. Dlatego kiedy mój mąż miał wypadek komunikacyjny, to w kwestii ubiegania się o odszkodowanie pomoc otrzymaliśmy od p. Barbary Węgłowskiej. To znakomita pani adwokat z kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Rzeczowa, kompetentna i z dużym doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 209
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Odszkodowanie

Post autor: kozi44 »

ja mogę podać namiar na dobrą kancelarię jeśli chodzi o odszkodowania tczew Mają wiele wygranych spraw przed sądami różnych instancji, mnóstwo klientów poleca ich za rzetelność, terminowość, fachową obsługę klienta. Ceny mają dość przystępne, także warto się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 90
Rejestracja: 25 maja 2019, 21:34

Re: Odszkodowanie

Post autor: zenka »

W Tczewie to chyba mec. Cejrowski ma największe sukcesy i to w wielu dziedzinach prawa? Nie słyszałam o nikim bardziej skutecznym w trójmieście a nawet poza tym regionem, bo z kancelarią można wiele spraw załatwić online
Awatar użytkownika
Jeday
Posty: 25
Rejestracja: 01 maja 2020, 14:51

Re: Odszkodowanie

Post autor: Jeday »

Co do szkód lekarskich nie mieliśmy takiej sytuacji, więc nie pomogę. Ale mieliśmy wypłacane odszkodowanie z oc sprawcy. Wyobraźcie sobie, że ubezpieczyciel zaniżył nam jego wysokość o kilka tysięcy złotych! Na szczęście poczytaliśmy opinie o dopłatach do odszkodowań na tej stronie www: https://odkupodszkodowania.pl/doplaty-do-odszkodowan/ i okazało się, że jest szansa odzyskać więcej pieniędzy niż początkowo.
Awatar użytkownika
karola973
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2020, 14:59

Re: Odszkodowanie

Post autor: karola973 »

Polecam skontaktować się z adwokat Lublin Karoliną Prożogo. Wiem też, że świadczy porady nieodpłatnie, dla osób w trudnej sytuacji finansowej
Awatar użytkownika
morska
Posty: 129
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:57

Re: Odszkodowanie

Post autor: morska »

Właśnie wiem, że są problemy z uzyskaniem odszkodowania i wcale to nie jest takie rzadkie, dlatego ja uważam, że należy się zastanowić, jakie towarzystwa ubezpieczeń na życie wybieramy. Wysoka suma odszkodowania jest ważna, ale tak naprawdę powinniśmy pomyśleć jeszcze o czymś takim, jak stabilność wypłat. A to wszystko widać w opiniach klientów.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Odszkodowanie

Post autor: Kuba77 »

Warto dowiedzieć się jak zadbać o swoje odszkodowanie, czasami nawet nie wiemy kiedy moglibyśmy je odebrać. Na przykład czy kiedykolwiek odebraliście odszkodowanie za stres w pracy? Możecie o ty poczytać na tej stronie https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... e-ubiegac/ i dowiedzieć się czegoś więcej.
ODPOWIEDZ