optyk Katowice

Rozmowy o wszystkim.
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

optyk Katowice

Post autor: elik »

Szukam optyka w Katowicach, z dużym wyborem i życiowymi cenami. Macie jakiś namiar?
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: optyk Katowice

Post autor: kropek »

Korzystne ceny i ciekawy wybór, skąd ja to znam. Ale wcale się nie dziwię, mi też na tym zależy. Dlatego polecam zdecydowanie optyka na https://www.ziko.pl/optyk/katowice/3-maja-7/ . W zależności czy chodzi o okulary, soczewki, a nawet skorzystanie z badania wzroku, tam wszystko bez problemu można załatwić.
Awatar użytkownika
TymenS
Posty: 154
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:54

Re: optyk Katowice

Post autor: TymenS »

A jeżeli będziecie szukali dobrej jakości sprzętu do gabinetu okulistycznego to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez https://www.mdt.pl/biometr-optyczny-oa-1000 w ofercie których znajdziecie między innymi Biometr optyczny OA-1000 który umożliwi Wam szybki i efektywny sposób pomiaru długości osiowej, ACD oraz pachymetrii. Warto sprawdzić i mam nadzieję, że u Was także tak świetnie się sprawdzi podczas codziennej pracy!
miruśkaL

Re: optyk Katowice

Post autor: miruśkaL »

Ceny oprawek i szkieł sa teraz kosmiczne. Zmieniłam na soczewki z bezokularów.pl . Wygodniej i taniej. Teraz sa nawet takie, że nie trzeba ściągać na noc.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: optyk Katowice

Post autor: Kuba77 »

Ja czytając opinie o okuliście Blikpol z Sopotu https://blikpol.pl/opinie, zdecydowałem się jednak na leczenie swojego wzroku, zamiast wydawać pieniądze na okulary czy soczewki. Z tego co się orientowałem, to w przypadku nieleczenia wady wzroku, z biegiem czasu się ona pogarsza, więc zdecydowałem się na okulistę, żeby ją całkowicie wyleczyć.
ODPOWIEDZ