paczki

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
kygo
Posty: 120
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:49

paczki

Post autor: kygo »

Muszę wysłać kilka paczek i zastanawiam się nad wyborem kuriera. Może byście mi kogoś polecili?
Awatar użytkownika
xenop
Posty: 141
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:38

Re: paczki

Post autor: xenop »

Moja przyjaciółka, która często nadaje paczki mówiła mi ostatnio, że tani kurier krajowy jest dostępny u brokera kurierskiego. Generalnie przesyłka w ten sposób jest tańsza, ale też wygodniejsza. Wszystkie formalności ogarnia się online i to w zaledwie kilka minut
Awatar użytkownika
alvin
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:05

Re: paczki

Post autor: alvin »

Ja nie bardzo ostatnimi czasy cokolwiek nadaję, ale z tego co się orientuję to paczka kurierem FedEx idzie naprawdę szybko i nie jest przesyłka droga, więc może właśnie te firmę kurierską wybierzesz? Uśmiech
Awatar użytkownika
juka
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2020, 12:51

Re: paczki

Post autor: juka »

Mam rodzinę w Danii i często wzajemnie nadajemy do siebie paczki do Danii
Awatar użytkownika
rita32
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:23

Re: paczki

Post autor: rita32 »

Ja mam z kolei sporo znajomych na terenie Niemiec i Turcji. Dlatego często nadaję paczki do niemiec i Turcji. Raczej nie korzystam w tym celu z usług pp, bo kilka razy miałam problem z paczką. Za to chętnie korzystam z usług kurierów. Wygodnie i prosto wyceniam paczkę na stronie brokera. Zamawiam usługę. Kurier odbiera paczkę i o nic się nie martwię.
Awatar użytkownika
sarnek
Posty: 204
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:26

Re: paczki

Post autor: sarnek »

Wiecie o tym, że nie wszystkie przedmioty można nadawać kurierem? Warto zorientować się w tym temacie. Na stronie https://www.sendit.pl/blog/co-to-sa-tow ... c-kurierem znajdziecie bardzo obszerny artykuł na ten temat. Przeczytajcie go w wolnej chwili.
Sokoń

Re: paczki

Post autor: Sokoń »

W przypadku kiedy potrzebujecie konkretnej pomocy w zakresie znalezienia konkretnej firmy kurierskiej z którą będzie się Wam dobrze współpracowało bo na przykład prowadzicie sprzedaż ecommerce online to na pewno warto sprawdzić https://pakersi.pl/inpost-platnosc-karta-u-kuriera z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu i jak najbardziej jesteśmy zadowoleni. Profesjonalni, kompetentni i jednocześnie zapewniają naprawdę dobre warunki za mniejsze i duże przesyłki paletowe.
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: paczki

Post autor: elegant »

Wydaje mi się, że codziennie na pewno wiele tysięcy paczek jest przesyłanych i większość z nas również je otrzymuje. Muszę przyznać, że mnie zaciekawił wpis https://www.sendit.pl/blog/dostales-usz ... j-sytuacji z którego dowiedziałem się co zrobić w sytuacji kiedy moja paczka przyjdzie uszkodzona.
ODPOWIEDZ