Po swojemu

Rozmowy o wszystkim.
Edyma53

Po swojemu

Post autor: Edyma53 »

Aranżacja salonu po swojemu wcale nie musi być trudna, zwłaszcza że w sklepie internetowym vox znajdziesz kreator mebli online i wygodnie stworzysz własne meble. Ja zamówiłam w ten sposób szafke rtv tutaj https://www.vox.pl/produkt-szafka-rtv-w ... setIndex=0. Wybrałam elementy, kolory i materiały wedle własnych preferencji ;)
Awatar użytkownika
indy5
Posty: 101
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:25

Re: Po swojemu

Post autor: indy5 »

Edyma53 pisze: ↑21 wrz 2021, 16:46 Aranżacja salonu po swojemu wcale nie musi być trudna, zwłaszcza że w sklepie internetowym vox znajdziesz kreator mebli online i wygodnie stworzysz własne meble. Ja zamówiłam w ten sposób szafke rtv ;)
Chyba sklepów meblowych w sieci nie brakuje, bo coraz więcej osób robi, takie zakupy. Jeśli lubisz minimalizm w salonie, to może z tej oferty https://www.camero.pl/meble/fargotexlublin/ wpadnie tobie w w oko.
Anuśka45

Re: Po swojemu

Post autor: Anuśka45 »

Edyma53 pisze: ↑21 wrz 2021, 16:46 Aranżacja salonu po swojemu wcale nie musi być trudna, (...)
Zgadzam się w 100 procentach. Wystarczy trochę poeksperymentować i w końcu traficie na coś co wam się spodoba. Metodą prób i błędów dotarłam do obrazów na stronie pikoteka.pl .Tam zachwyciło mnie kilka prac ale jeden artysta mnie urzekł -
Ferdynand Ruszczyc .To polski grafik , malarz i rysownik. Malował przede wszystkim krajobrazy - i jedna z jego prac upiększyła mój salon. Zainteresował mnie też jego zyciorys, który był bardzo barwny i ciekawy.
ODPOWIEDZ