pomysł na prezent

Rozmowy o wszystkim.
gość4

pomysł na prezent

Post autor: gość4 »

Niedługo będzie dzień dziecka, więc szukam jakichś ciekawych pomysłów na prezent. Radzicie jakieś zabawki czy lepiej coś niematerialnego? W czasie pandemii trochę trudno o wyjazdy. Zastanawiam się nad czymś tkaim
https://www.kimland.pl/gry/gry-interaktywne
https://www.edziecko.pl/czas_wolny/1,79 ... iecka.html
Rukoś

Re: pomysł na prezent

Post autor: Rukoś »

To może jakiś fajny sprzęt gamingowy? Jeśli nie udało Wam się na nic ciekawego w tym zakresie trafić i jednocześnie zależy Wam na wysokiej jakości i wydajności to warto tutaj wymienić tez producenta Manta u którego można znaleźć na przykład dobrą mysz MM779G, podkładkę MA443, czy także specjalne klawiatury. Pozdrawiam i udanych poszukiwań życzę!
Zosia_Kł

Re: pomysł na prezent

Post autor: Zosia_Kł »

A może jakieś dodatki do domu? Każdemu przyda się parę poduszek dekoracyjnych, jakieś zasłony lub obrus. Opcjonalnie można też dać w prezencie voucher do wybranego sklepu, ale to już nie to samo, co osobiście wybrać coś od serca. Na parapetówkę jak znalazł, sama chciałabym dostać taki prezent, może wtedy w końcu dokończyłabym urządzanie mieszkania :lol: :lol:
saruś

Re: pomysł na prezent

Post autor: saruś »

Moja koleżanka miała niedawno urodziny i kupiłam jej w prezencie książkę " Sprawa Niny Frank. Hubert Meyer. Tom 1 (pocket) Outlet " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/hubert-meyer . Przy tej literaturze czytelnik nie będzie się nudził ponieważ zawiera dużo ciekawych wątków.
OrłowskiKrzysztof

Re: pomysł na prezent

Post autor: OrłowskiKrzysztof »

Bardzo dobrym pomysłem może byc kupienie filmu komuś bliskiemu, albo zaproszenie na seans? Można zajrzeć na https://www.gram.pl/recenzje/filmy/ , aby sprawdzić, jakie popularne filmty są aktualnie na rynku. Oczywiście musimy wiedzieć, czy ktoś już kiedyś nie widział go.
człowiek

Re: pomysł na prezent

Post autor: człowiek »

W moim mniemaniu, idealnym pomysłem na prezent, jest sprawienie komuś monety. Jeśli szukalibyście odpowiedniej strony do tego typu zakupów, to polecam Skarbnicę Narodową. Dodatkowo warto zerknąć tutaj: https://www.skarbnicanarodowa.pl/kronik ... -aureliusz . Znajdziecie tam świetny artykuł o Marku Aureliuszu.
aniśka55

Re: pomysł na prezent

Post autor: aniśka55 »

Może nie konkretna firma ale sklep internetowy www.orirose.pl Maja bardzo ładną bieliznę. Sama dostałam ostatnio od chłopaka właśnie z tej strony , ale wybraliśmy razem . Sprawdźcie same , na pewno znajdziecie coś wyjątkowego dla siebie. Moje koleżanki również skorzystały z ich oferty


wyłącznik nadprądowy
Konradł

Re: pomysł na prezent

Post autor: Konradł »

Jak dla nie to rejestrator z nawigacją może być świetnym pomysłem na prezent dla chłopaka. Ja na przykład lubię przydatne prezenty, a to właśnie bardzo by się przydało. Ułatwia poruszanie się po mieście i nie tylko i też rejestruje wszystko, co się dzieje na drodze. Więc polecam przejrzeć ofertę na przykład sklepu fastcam
rydz

Re: pomysł na prezent

Post autor: rydz »

A moze warto skorzystać z tej oferty tu https://nietylkofiranki.pl/obrusy-ze-wz ... oemie.html Bardzo elegancki obrus plamoodporny w białym kolorze. O ładnym ciekawym wzorze. Myślę że taki prezent spodoba się mamie, bo gustuje w ładnych dodatkach do domu.
ODPOWIEDZ