poszukiwany architekt

Rozmowy o wszystkim.
Piotrż

poszukiwany architekt

Post autor: Piotrż »

Podejmę współpracę z firmą zajmującą się architektura wnętrz białystok. Potrzebuję pomysłu na wnętrze domu jednorodzinnego o powierzchni 200m2.
Małgośka

Re: poszukiwany architekt

Post autor: Małgośka »

Zobaczcie na zdjęcia projektów oraz realizacji tych projektów na stronie retrocegla.pl jeśli podoba wam sie taki styl to tutaj jest też sklep gdzie takie piękne cegły co pokazane są na zdjęciach możecie zamówić. Sprawdźcie koniecznie.
wiśniowaaa

Re: poszukiwany architekt

Post autor: wiśniowaaa »

Jeśli chodzi o biuro architektoniczne Warszawa, to zdecydowanie najlepsi są ARCHITEKCI KIM. Zaprojektowali mi cudowny salon kosmetyczny, a wnętrze idealnie wpisało się w dalekowschodni klimat salonu. Do tego przestrzeń jest świetnie rozplanowana i funkcjonalna.
Henia26

Re: poszukiwany architekt

Post autor: Henia26 »

Projekty domów mogą być naprawdę różnorodne. Od klasycznych po nowoczesne, od małych po duże. Ważne, aby znaleźć taki, który będzie odpowiadał naszym potrzebom i marzeniom.
szblozębnaa

Re: poszukiwany architekt

Post autor: szblozębnaa »

U mnie w domu ma być coś, co pozwoli działać w kwestii nowoczesności. I uważam, że dobrym pomysłem będzie pompa ciepła . To opcja, która pozwala nam na to, byśmy się świetnie przygotowali na to, co wprowadza w nas dzisiejszy świat.
ODPOWIEDZ