prasowanie

Rozmowy o wszystkim.
nińka

prasowanie

Post autor: nińka »

Gdzie w Warszawie znajdę magiel? Doszłam do wniosku, że już nie będę marnowała czasu na te stosy prasowania. Bo nie ma kompletnie casu dla siebie. Wy prasujecie?

dzielnice paryża układ
maryśka

Re: prasowanie

Post autor: maryśka »

Ja też już mam dość prasowania. Przyznam, że coraz częściej już odpuszczam i nie prasuje, chyba że coś bardzo tego wymaga.
nińka

Re: prasowanie

Post autor: nińka »

Nie prasuje już od dawna. tu prasują za mnie https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Bardzo wygodnie i wcale nie drogo. Jak to policzyłam to bardziej się opłaca oddać, niż samemu stać przy żelazku.
ryża

Re: prasowanie

Post autor: ryża »

Też czasami korzystam z pralni gdy mam tak zwane duże gabaryty do prasowania i prania jak np pościel. A ostatnio odkryłam to urzadzenie tu https://www.steamaster.pl/produkty/mini ... owy-em-02/ Teraz żadno zagniecenie na bluzce czy sukience nie jest problemem. Jest nieduży, więc mogę go zawsze mieć pod ręka. Świetnie się sprawdza, szcególnie gy dużo podróżujemy.
Ławcia

Re: prasowanie

Post autor: Ławcia »

nińka pisze: ↑29 lis 2020, 22:42 Gdzie w Warszawie znajdę magiel? Doszłam do wniosku, że już nie będę marnowała czasu na te stosy prasowania. Bo nie ma kompletnie casu dla siebie. Wy prasujecie?
Jeśli mam być szczera, to nienawidzę prasować. Na szczęście robię to zdecydowanie rzadziej, bo odkąd mam elektryczną suszarkę bębnową - Electroluxa, z serii PerfecrCare, większość ubrań jest bez zagnieceń, kiedy wyjmuję z suszarki :) Pro tip - trzeba wyjąć zaraz po suszeniu :)
ODPOWIEDZ