Problem z siwymi włosami - co radzicie?

Rozmowy o wszystkim.
Sokół

Problem z siwymi włosami - co radzicie?

Post autor: Sokół »

Witam!
Mam coraz większe problemy z siwymi włosami i już nie wiem co z tym robić, zeby zatrzymać ten efekt. Mam do Was pytanie jak sobie z tym problemem radzicie, no i najlepiej żeby to nie był jeszcze etap ich koloryzacji. Coś skutecznego co pobudzi cebulki włosów? Pozdrawiam :)
Widoś

Re: Problem z siwymi włosami - co radzicie?

Post autor: Widoś »

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali przede wszystkim skutecznych preparatów na siwe włosy to zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia preparat GR-7 który daje duże możliwości zarówno jeżeli chodzi o skutecznie dotarcie do cebulek włosów i zwiększenie produkcji melaniny, która odpowiada za naturalny kolor i też dzięki temu utrzymuje się on długo.
Oneśka

Re: Problem z siwymi włosami - co radzicie?

Post autor: Oneśka »

W przypadku poszukiwań skutecznych preparatów na siwe włosy to jak najbardziej jestem za GR-7 https://gr-7.eu/ jest to skuteczne rozwiązanie w dotarciu do cebulek włosów i produkcji melaniny. Zdecydowanie warto sprawdzić, bo kilku tygodniach efekty powinny być naprawdę zadowalające!
Sokół

Re: Problem z siwymi włosami - co radzicie?

Post autor: Sokół »

Oneśka pisze: ↑20 wrz 2021, 19:27 W przypadku poszukiwań skutecznych preparatów na siwe włosy to jak najbardziej jestem za GR-7 https://gr-7.eu/ jest to skuteczne rozwiązanie w dotarciu do cebulek włosów i produkcji melaniny. Zdecydowanie warto sprawdzić, bo kilku tygodniach efekty powinny być naprawdę zadowalające!
Super to mnie zmotywowaliście! Na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję, że to nie koniec podpowiedzi z Waszej strony
ODPOWIEDZ