System płatności na raty do sklepu online na Wordpress

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
TymenS
Posty: 154
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:54

System płatności na raty do sklepu online na Wordpress

Post autor: TymenS »

Cześć
Z jakich systemów płatności ratalnych korzystacie w swoich sklepach online (szczególnie interesują mnie te postawione na Wordpress). Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
EmilCh
Posty: 110
Rejestracja: 16 kwie 2020, 10:08

Re: System płatności na raty do sklepu online na Wordpress

Post autor: EmilCh »

Natomiast jeżeli będziecie szukali profesjonalnego wsparcia w zakresie doboru dobrego systemu ratalnego to tutaj na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez Platforma Ratalna w przypadku których można liczyć na pełne wsparcie, dobry zakres cenowy, uczciwe podejście do klienta i też brak problemów w dłuższej perspektywie. Klienci także nie mają na co narzekać :)
Awatar użytkownika
Ronnuz
Posty: 33
Rejestracja: 14 kwie 2020, 9:01

Re: System płatności na raty do sklepu online na Wordpress

Post autor: Ronnuz »

Tutaj jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Platformę Ratalną o której wspomina mój poprzednik. Jakość, uczciwe podejście i dotrzymanie ustalonych warunków. Wszystko jak być powinno, no i co najważniejsze klienci są zadowoleni więc my nie możemy mieć do ich pracy zastrzeżeń :)
Awatar użytkownika
TymenS
Posty: 154
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:54

Re: System płatności na raty do sklepu online na Wordpress

Post autor: TymenS »

O to o nich nie słyszałem, wezmę pod uwagę. Może jeszcze jakieś wskazówki się pojawią

św hubert życiorys
Awatar użytkownika
OliwiaEr
Posty: 28
Rejestracja: 23 kwie 2020, 12:54

Re: System płatności na raty do sklepu online na Wordpress

Post autor: OliwiaEr »

jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedników odnośnie skutecznego systemy Platformy Ratalnej. Zapewniają uczciwość w podejściu i jasne warunki dla klienta, więc bardzo chętnie takie osoby z niej korzystają przy większych zamówieniach.
ODPOWIEDZ