Poradnia psychologiczna

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Waldi
Posty: 58
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:34

Poradnia psychologiczna

Post autor: Waldi »

Moim zdaniem z pomocy psychologa powinniśmy skorzystać jak najwcześniej, kiedy tylko zauważymy, że zaczyna się dziać coś niedobrego - z nami lub z naszymi bliskimi. Zwłaszcza, jeśli dotyczy to tych najmłodszych. Na stronie http://centrum-futurum.pl/ możecie zapoznać się z ofertą Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Łodzi, która przeprowadza skutecznie terapie między innymi dla dzieci. Polecam.
Awatar użytkownika
Melotta
Posty: 52
Rejestracja: 10 cze 2019, 10:47

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Melotta »

Też uważam że z porad psychologa należy korzystać,czasem tylko psycholog właśnie może nam pomóc. Znam dobry ośrodek leczenia uzależnień Medox http://medox.org.pl/ Tam leczą rózne uzależnienie i depresję wszelkich etiologii,mają świetnych specjalistów z dużym doświadczeniem klinicznym.Warto zajrzeć jeśli jest potrzebna taka pomoc.
Awatar użytkownika
szpila
Posty: 145
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:48

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: szpila »

Wszystko zależy od tego jaki mamy problem. Dla wielu osób dobrym wyborem może być psycholog, seksuolog Dominik Haak: https://dominikhaak.pl/ . Pan Dominik specjalizuje się w terapii osób LGBT+. Warto zapoznać się bliżej z jego ofertą.
Awatar użytkownika
Ardi
Posty: 413
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:20
Kontakt:

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Ardi »

Grunt to chciec sobie pomoc. W razie czego w prywatnej klinice Medox są dobrzy psycholodzy. Ośrodek znajduje sie w Nowym Modlinie - to niedaleko od Warszawy. Juz nie raz pomagali w roznego typu depresjach i uzaleznieniach http://medox.org.pl/
Awatar użytkownika
polka23
Posty: 11
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:09

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: polka23 »

W Łodzi dużo dobrego słyszałam o klinice PsychoMedic . Jeżeli jesteś z okolic to warto się wybrać. Zresztą ja nie raz za dobrym specjalistą potrafią przejechać pół polski. Próbować zawsze można swoich sił u różnych specjalistów, aby trafić na tego dobrego i pomocnego.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Kuba77 »

Witam,co sądzicie o korzystaniu z uslug seksuologa? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami na ten temat https://mediccentre.pl/specjalisci/seksuolog ? Co sądzicie? W jakim wieku pierwszy dosięgneły was problemy zwiazane z seksem?
Awatar użytkownika
xenop
Posty: 141
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:38

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: xenop »

Jeśli chodzi o dzieci to szczególnie polecam Poradnię Centrum CBT, tam chodzimy na terapię z moją córką, która cierpi na autyzm. Postęp jest ogromny, a wszystko dzięki podejściu i wiedzy specjalistów z ośrodka. Miejsce mi w ogóle poleciła przedszkolanka i bardzo jej za rekomendację dziękuję. Poradnia działa w ramach NFZ
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: pertyno »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://wroblewskiterapia.pl/
Zuźia

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Zuźia »

Czy macie namiary na psychologa dziecięcego, który prowadzi autyzm terapia? Szukam kogoś, kto się tym zajmuje z powołania. U syna wykryto autyzm niedawno, dlatego to początek naszej drogi. Chce mu pomóc na tyle ile mogę. Chcę żeby funkcjonował samodzielnie i zaczął sobie radzić z tym zaburzeniem.

kandydoza u dzieci objawy
Awatar użytkownika
Ruzia
Posty: 165
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:01

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Ruzia »

Jeśli chodzi o psychoterapię dla uzależnionych to ostatnio dowiadywałam się o jakieś dobre i sprawdzone miejsce. Okazuje się, że warto przejść leczenie w prywatnym ośrodku terapii uzależnień Nefo. Mają tam dogodne warunki dla podopiecznych, którzy czują się jak w domu.
gdzł

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: gdzł »

Ja chodzę do psychologa, bo potrzebowałem pomocy. Było ze mną naprawdę źle podczas lockdownów i wtedy zdecydowałem się na konsultacje psychologiczne skype z psychologiem z centrum psychologii i wizerunku Oassis. Moim psychoterapeutą jest pani psycholog i psychoterapeuta Edyta Wójcik, to doświadczona i kompetentna specjalistka, obecnie już chodzę do niej do gabinetu, wyciągnęła mnie z ogromnego dołka, polecam.
makkłłl

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: makkłłl »

Łatwo jest to powiedzieć, a trudniej zrobić ten pierwszy krok i pójść do specjalisty. Ja strasznie długo odciągałem ten moment, a było jednak ze mną coraz gorzej. W końcu się przełamałem i poszedłem po pomoc do Ambulatorium Psychologii Klinicznej Psychoterapii i Psychoedukacji Danuty Jaskólskiej https://www.psycholog-bydgoszcz.net/obs ... nosci.html w Bydgoszczy. Ich oferta jest szeroka, pracuje tam kompetentna osoba, z panią Jaskólską mam terapię już od kilku miesięcy i on faktycznie mi pomaga, jest rzetelna pod każdym względem, polecam.
błaż

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: błaż »

Ja mam depresję i faktycznie wyciągnięcie ręki po pomoc nie jest łatwe. Korzystam z usług psychiatry dr Urszuli Sadłowskiej http://psychiatria.waw.pl/pl-warsztat.html w Warszawie, mam terapię, ale także mam leczenie farmakologiczne. To wszystko u kompetentnej osoby, jestem zadowolony z tego, jak leczenie przebiega. Jest ze mną faktycznie coraz lepiej, zniknęły stany, w których czułem się tragicznie, zżyję i chcę żyć, chęć być już zdrowy. Panią psychiatrę szczerze wam polecam.
Beatka33

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Beatka33 »

To ważne tematy, dlatego też warto się zorientować w tym, jakie informacje mogłyby być dla Was przydatne. Dzisiaj poważnym problemem, zwłaszcza wśród nastolatków, jest anoreksja, więc warto dobrze się zorientować w tym temacie. Chodzi w końcu o to, byście były w stanie zauważyć ewentualne problem wśród Waszych bliskich.
Beatka33

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Beatka33 »

Przecież zawsze pojawiają się lepsze i gorsze momenty. Sęk w tym, że jeśli nie będziecie w stanie przejść tych gorszych, to związek może nie przetrwać. Moim zdaniem terapia w takich miejscach jak https://psychomedic.pl/psychiatra-wroclaw/ może być dla Was czymś niesamowicie pomocnym, więc koniecznie tam zajrzyjcie i sami się przekonajcie, jakie stwarza to możliwości poprawy dla Waszego związku.
diegh

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: diegh »

Wiesz, łatwo jest powiedzieć: "idź do psychologa jak najwcześniej". Ja wiedziałem, że potrzebuję pomocy, ale zwlekałem, jak tylko mogłem, bo pójście do specjalisty traktowałem, jako przyznanie się do porażki. Na szczęście odważyłem się i skorzystałem z pomocy psychologa w Centrum Rozwoju Diagnozy i Terapii Meritum https://www.fundacjameritum.com/kontakt w Sosnowcu. Pierwsze spotkanie było przełomowe, gdy w końcu zasięgnąłem pomocy, to otworzyłem się i ta terapia faktycznie zaczęła przynosić efekty. Psychologa mam naprawdę godnego polecenia, to kompetentny człowiek, który ma doświadczenie i odpowiednie umiejętności interpersonalne, by pracować z pacjentami.
Gość

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Gość »

Poradnia psychologiczna to często pierwsze miejsce, do którego udajemy się w celu konsultacji bądź diagnozy psychologicznej. Obecnie coraz częściej można skorzystać z niepaństwowych placówek świadczących takie usługi.
Awatar użytkownika
ecik12
Posty: 219
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:11

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: ecik12 »

Wspaniały zespół psychologów znajdziesz również w Centrum Terapii Promitis. Najlepiej więc będzie, jeżeli w wolnej chwili wejdziesz na stronę http://www.centrum-terapii.pl/promitis-oferta/ oraz zapoznasz się z ich pełną ofertą
wieronikk

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: wieronikk »

Lubicie niezobowiązujące spotkania? Dla mnie to jest ważne, stąd właśnie sprawdzam sobie niektóre kwestie i najważniejsze jest, żebyśmy jednak mogli się gdzieś wyszaleć. I dla mnie portal Eronika https://eronika.pl/ daje takie możliwości. Poznacie tu osoby na niezobowiązujący seks, albo i na bliższe spotkania na dłużej.
Klęczak

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Klęczak »

Wspieranie rozwoju słuchu, komunikacji i mowy u dzieci z trudnościami - oto cel terapii Tomatisa. To interesująca propozycja dla rodziców, którzy szukają skutecznych metod terapeutycznych. Warto spróbować jeśli szukacie wsparcia dla swojego dziecka
Klęczak

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Klęczak »

Jeśli pada diagnoza spektrum autyzmu to Wczesna interwencja terapeutyczna może znacząco wpłynąć na poprawę szans rozwojowych dzieci z autyzmem, otwierając przed nimi większe możliwości integracji społecznej.
ODPOWIEDZ