Strona 1 z 1

Własna firma

: 05 wrz 2019, 23:06
autor: Marysia_89
Cześć,

Od jakiegoś czasu prowadzę własną firmę. Boję się, że ludzie źle kojarzą moją nazwę. Co mogę zrobić?

Re: Własna firma

: 05 wrz 2019, 23:08
autor: Tomasz88
Hej,

Ja polecam zgłosić się do firmy https://necon.pl/. Ja miałam podobny problem i bardzo mi pomogli. Moja rozpoznawalność marki bardzo się zwiększyła i ludzie zaczęli kojarzyć ją z odpowiednim produktem - moim produktem :) Super sprawa :)

Re: Własna firma

: 10 wrz 2019, 11:50
autor: marydomar
Prowadząc własną firmę warto wdrażać narzędzia, które mają za zadanie usprawnić funkcjonowanie tego miejsca i jednocześnie kontrolę nad nim. Jednym z takich narzędzi bez wątpienia będzie oprogramowanie. Z odpowiednich programów obecnie korzysta wiele branż, z takim rozwiązaniem można spotkać się nawet w przychodni lekarskiej, gdzie dopasowany program pozwala między innymi na prowadzenie elektronicznej karty pacjenta medchart , umawianie wizyt według kalendarza czy generowanie dokumentów. To zaledwie parę z zalet. Wszystko działa zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.

Re: Własna firma

: 06 paź 2019, 9:54
autor: pattka
A pamiętacie o pracownikach? Trzeba im przecież zapewnić odpowiednie benefity i myślę że teraz największym powodzeniem cieszą się pakiety medyczne, w każdym razie u nas wszyscy je chwalą a jeśli chodzi o pracodawców też są zadowoleni bo medicover ma dobra ofertę i niewysokie ceny