Strona 1 z 1

Plecak prezencie

: 06 wrz 2019, 10:13
autor: Bigboy
Niedawno dowiedziałam się o takiej akcji http://plecakiodserca.pl , w której dzieci z podstawówki darują swoje stare plecaki dzieciom , których nie stać na nowe. Wasze dzieci wzieły by udział w takiej akcji ?

Re: Plecak prezencie

: 20 wrz 2019, 10:06
autor: klocki
Tak, moje dziecko wzięło udział w tej akcji. Byłam z niego bardzo dumna bo samo chciało się w nią zaangażować, nie musiałam namawiać Kupiliśmy plecak, a moje dziecko jeszcze oddało zestaw klocków Lego 75952, którym się nie bawiło. Adam, czyli chłopczyk, który otrzymał plecak i klocki był bardzo szczęśliwy i nawet zaprzyjaźnili się razem :) https://zklockow.pl/lego-75952-fantasti ... worzeniami

Re: Plecak prezencie

: 16 lis 2019, 17:15
autor: Bercia
Szkoda, że my nie wiedzieliśmy o tej akcji, bo z pewnością wzięlibyśmy w niej udział. Teraz rozglądamy się za nowymi plecakami i wydaje mi się, że najlepsze są te na Ceneo https://www.ceneo.pl/Plecaki/p:Vans.htm . Są pojemne i solidnie wykonane. Jeśli chodzi o wzory, to muszą już sobie same wybrać, bo za duże już są, żeby mama w tej kwestii za nich decydowała.

Re: Plecak prezencie

: 29 cze 2020, 15:42
autor: Michalina_12
Masę takich plecaków znajdziesz na gts.travel. To plecaki podróżne, mocno wyspecjalizowane, przy czym.. wyglądają po prostu świetna. Można je nosić nie tylko do samolotu, ale też do szkoły.

Re: Plecak prezencie

: 14 sie 2020, 23:38
autor: elus
Wiele różnych i przede wszystkim ciekawych plecaków jest dostępnych tutaj https://supersklep.pl/back-to-school . Jeśli to ma być prezent, to na pewno warto postawić na praktyczne i funkcjonalne oraz przede wszystkim oryginalne rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb, aby sprawić komuś radość.