Strona 1 z 1

Adwokat od spraw karnych we Wrocławiu

: 28 paź 2019, 19:39
autor: wacha
Macie jakiś namiar na sprawdzonego adwokata z Wrocławia, który zajmuje się trudnymi przypadkami, jeśli chodzi o sprawy karne? Szukam kogoś naprawdę dobrego.

Re: Adwokat od spraw karnych we Wrocławiu

: 28 paź 2019, 20:53
autor: Kuba77
Witam,intensywnie poszukuje adokata. Moja firma musi nawiazac wspolprace prawna,jest to dla nas bardzo wazne. Co sądzicie okrozystaniu z baz emailingowych? Znalazłem takie https://www.infobrokering.com.pl/bazy-emailingowe i zastanawia mnie czy warto zglosic sie do firmy,ktora oferuje te bazy.

Re: Adwokat od spraw karnych we Wrocławiu

: 29 paź 2019, 21:36
autor: elus
Bardzo dobra jest mecenas Paszkowska-Wójcik . Przede wszystkim zna się doskonale na prawie karnym, a taką osobę to ze świecą szukać. Trzeba niestety to lubić. Poza tym w ogóle jak się z nią rozmawia, to widać, że chce pomóc, bo tak wszystko dokładnie tłumaczy i potrafi wesprzeć w trudnych chwilach. Myślę, że jest to prawnik z powołania. Ona jest adwokatem w kancelarii Klisz i Wspólnicy.

Re: Adwokat od spraw karnych we Wrocławiu

: 18 maja 2021, 9:58
autor: uśmiechnijsię
A może ktoś z was poszukuje adwokata do spraw karnych w Gliwicach? Albo bardziej ogólnie - w województwie śląskim? Bo właśnie tutaj można usłyszeć o kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Sprawy karne to trudny temat i nie każdy adwokat się do takich nadaje, za to oni doskonale sobie radzą przy takich sprawach.

Re: Adwokat od spraw karnych we Wrocławiu

: 13 cze 2021, 20:26
autor: grześ
Niestety nie ten region, ale mam namiar na doświadczonego i mega skutecznego speca od spraw rozwodowych w Trójmieście, zawsze na https://cejrowski.pl/ możesz podpytać w swojej sprawie, może znajdziecie ciekawe rozwiązania zwłaszcza, gdy sprawa jest trudna i stanowi wyzwanie dla prawnika również

targi automatyki 2014

Re: Adwokat od spraw karnych we Wrocławiu

: 25 cze 2021, 13:07
autor: kokaś
Spróbuj skontaktować się z kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. Według mnie te Panie mają spore doświadczenie, wiedza jak działać, co zrobić by było dobrze. Radca prawny Ci pomoże, jeśli ty na prawie się nie znasz to może lepiej na własną rękę nie kombinować?

Re: Adwokat od spraw karnych we Wrocławiu

: 01 lip 2021, 21:38
autor: baśkal
O Cejrowskim sporo dobrego i ja słyszałam więc jeśli bym miała problem to zdecydowanie dzwoniłabym do niego - doświadczony i skuteczny, także w sprawach karnych. Mozna napisać wstępnie na ich profilu na Facebooku, odpowiedzą i umówicie się konkretnie albo zaczniecie działania jak cos pilnego

Re: Adwokat od spraw karnych we Wrocławiu

: 03 lip 2021, 20:47
autor: kołcio
Mec. Cejrowski jest doskonały nie tylko w sprawach karnych ale także prawie cywilnym, rodzinnym czy spadkowym. Ma doświadczenie w obsłudze prawnej firm - ogromna wiedza, świetni ludzie do pomocy i z taką ekipa można naprawdę uzyskać pozytywne rozstrzygnięcie sprawy