Strona 1 z 1

Dobre rozwiązania od pracowni

: 07 lis 2019, 17:33
autor: coco
Interesuję się projektami domów i nie mam co narzekać na wybór. Ale chciałbym poszukać pracowni, której zależy na klientach. Która coś dla nich ważnego robi. Czy macie pomysł, która wychodzi poza schematy sprzedawania jak największej ilości projektów, bez specjalnego zaangażowania?

Re: Dobre rozwiązania od pracowni

: 18 lis 2019, 18:27
autor: morska
Z pewnością jest to pracownia MG Projekt z 3 powodów. Po pierwsze, ciągle organizują promocje na swojej stronie i można nawet 1/5 ceny zaoszczędzić, a to przecież niemało. Po drugie, organizują co roku od kilku lat, konkurs fotograficzny dla klientów, gwarantując wszystkim zakwalifikowanym mały upominek. Po trzecie stworzyli te grupy https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/g ... e_internal do rozmowy na temat projektów. I to jeszcze przed zakupem.

Re: Dobre rozwiązania od pracowni

: 25 lis 2019, 15:57
autor: rmen
Znam te grupy, bo na kilku się udzielałem, jako niezdecydowany użytkownik fb. I chciałem dostać wsparcie odnośnie kupna odpowiedniego projektu domu i je dostałem. Bez złośliwości, każde pytanie dostało odpowiedź. I to mnie ostatecznie przekonało do kupna projektu ich wykonania.

Re: Dobre rozwiązania od pracowni

: 20 paź 2020, 11:40
autor: woł
Jak chcesz kupić komuś prezent który z całą pewnością będzie sie podobał to polecam Ci kupić na przykład ksiażkę taką jak ta https://www.taniaksiazka.pl/cyberpunk-2 ... 03582.html - świetny poradnik do Cyberpunka! Jest to bardzo interesujaca pozycja która z pewnoscią spodoba sie osobie obdarowanej.