Strona 1 z 1

Dekoracje na urodziny

: 12 lis 2019, 11:15
autor: Robaczek
Witajcie,
jakie powinny być dekoracje na imprezie z okazji urodzin? Zamówiłam już na stronie https://happenings.pl/balony-foliowe-rozne bardzo fajne balony foliowe... o czym jeszcze powinnam pomyśleć? Jakie ozdoby jeszcze kupić?

Re: Dekoracje na urodziny

: 20 lis 2019, 17:39
autor: Ardi
Myślę ,że najwiekszy wybor dekoracji tego typu bedziesz miec w internecie. W takich sklepach internetowych znacznie wygodniej i latwiej cos znalezc Zresztą zobacz na oferte sklepu decomaxparty - na pewno Ci sie spodoba. Wyposazysz sie tutaj we wszelkie potrzebne dekoracje na przyjecie urodzinowe :) No i cenowo tez jest tutaj bardzo przyzwoicie.

Re: Dekoracje na urodziny

: 25 lis 2019, 12:04
autor: sarsa
Wszelkie tego typu dekoracje zamawiam na https://godanparty.pl/ . Już nie raz mnie uratowali, bo dostarczyli moje rzeczy już następnego dnia. No i te balony czy konfetti to naprawdę mają świetne zarówno jeśli chodzi o wygląd ale też i jakość

Re: Dekoracje na urodziny

: 28 lis 2019, 2:55
autor: Masas
Rozwiązań w takich sprawach jest naprawdę mnóstwo. Jest to bardzo indywidualna kwestia.

Re: Dekoracje na urodziny

: 03 sty 2020, 23:33
autor: wacha
Nieodłącznym elementem każdej takiej imprezy są balony. Warto jednak napełnić je helem, żeby wyglądały oryginalnie. Tutaj https://pantalerzyk.pl/butle-z-helem-do-balonow można zakupić odpowiednie butle, które służą do napełniania balonów. Wydatek niewielki, a korzyści naprawdę sporo. Poza tym znajdziecie tam również różnego rodzaju dekoracje na różne imprezy dla dzieci i dorosłych.