Strona 1 z 1

Fotel gamingowy czy coś ergonomicznego?

: 09 maja 2023, 23:30
autor: Jarinek
Cześć! Szukam fotela gamingowego, który zapewni mi wygodę i stabilność podczas długiej pracy lub grania przy komputerze. Szukam fotela, który będzie ergonomiczny i dostosowany do mojej sylwetki, ponieważ często spędzam przy komputerze wiele godzin.
Ważne są dla mnie także dodatkowe funkcje, takie jak regulacja wysokości, podłokietników i kąta nachylenia, które pozwolą mi na dostosowanie ustawień do swoich potrzeb. Widziałem wiele różnych propozycji polskich i zagranicznych producentów i zastanawiam się czy takie krzesła komputerowe jak tutaj https://sklep.chairpc.pl/sklep/stanowis ... gamingowe/ są warte uwagi. Dajcie prosze znać.

Re: Fotel gamingowy czy coś ergonomicznego?

: 26 maja 2023, 17:47
autor: barbar
Chyba większość foteli gamingowych ma takie funkcje o których piszesz i których poszukujesz. Na spokojnie znajdziesz w sklepach taki model, jakie jeszcze one mogą mieć funkcje to może na https://panoramakutna.pl/fotele-gamingo ... kteryzuja/ sprawdzisz, są modele które mają wbudowane głośniki albo oświetlenie LED nawet.

Re: Fotel gamingowy czy coś ergonomicznego?

: 07 cze 2023, 9:15
autor: Julian
Najtańsze fotele gamingowe wbijają się wręcz w ciebie, ja bym poszukał na twoim miejscu, fotela biurowego.
https://zrozumiecstarosc.pl/artykul/poz ... u-we-krwi/

Re: Fotel gamingowy czy coś ergonomicznego?

: 08 sie 2023, 12:49
autor: Jerzyk
Ja swój fotel gamingowy znalazłem w sklepie internetowym https://www.sklep.platinet.pl mają tam szeroki wybór różnych akcesoriów gamingowych. Korzystne ceny i szybka wysyłka.

tuleja m8