Strona 1 z 1

Kawa - jaka najlepsza?

: 19 lut 2020, 21:50
autor: kolaz90
Pijecie codziennie kawę? Jaką najbardziej lubicie? Ja najbardziej polecam kawę ziarnistą którą można zmielić w młynku i przygotować w kawiarce. Myślę, że warto też zamówić kawy z różnych stron świata. Można je kupić tu: https://upcafe.pl/. Macie jakieś doświadczenia z tą stroną? Zamawialiście tam kawę? Można tam kupić też różne sprzęty do przygotowania kawy. Myślę, że to ciekawa oferta. A wy jak przygotowujecie kawę?

Re: Kawa - jaka najlepsza?

: 22 lut 2020, 18:16
autor: Robaczek
A czy próbowaliście kiedyś kawy zaparzonej w Aerobie Aeropress, takim jak na stronie https://www.swiatekspresow.pl/aerobie-aeropress/? Podobno jest to świetna alternatywa dla przyrządzania kawy w ekspresie :) Możecie opisać jak smakuje tak przyrządzona kawa?

Re: Kawa - jaka najlepsza?

: 01 mar 2020, 14:51
autor: Ardi
Dobra kawa nie potrzebuje dodatków. No i sporo zalezy od tego jak jest parzona. Najlepiej sprawdzi sie tutaj porzadny eskpres, bo prawda jest taka ze o smaku parzonej kawy decyduje rowniez jakosc ekspresu. Ja dowiedzialam sie tego wspolpracujac z firma która jednocześnie prowadzi serwis ekspresów do kawy https://ekspresowy-serwis.pl/ Zakupilam u nich kilka takich ekspresow do mojej gastronomii - zaparzylam kilka takich kaw i smak jest znacznie lepszy niz z tych starszych ekspresow pojedynczych ktore do tej pory uzywalam