Strona 1 z 1

KAMERZYSTA NA ŚLUB - WROCŁAW

: 25 lut 2020, 14:45
autor: tobiasz
Poszukuję na pilnie kamerzysty na uroczystość ślubną na początku 2021 roku. Ja wiem, że może termin odległy ale Ci dobrzy fachowcy mają grafiki zabukowane na wiele miesięcy do przodu.... Bardzo proszę o Waszą pomoc, bo może ktoś zna jakiegoś speca od video ślubnego we Wrocławiu (mam namiar np. na http://klapkowscy.com/ ). Ratunku!

Re: KAMERZYSTA NA ŚLUB - WROCŁAW

: 06 sie 2020, 8:59
autor: Robaczek
A czy oprócz kamerzysty i fotografa macie na swoich weselach coś takiego jak fotobudka lub fotolustro? Cena wynajmu czegoś takiego wcale nie jest wysoka, a może to gościom sprawić mnóstwo frajdy ;) Myślę więc, że warto zainwestować w taką atrakcję ;)

Re: KAMERZYSTA NA ŚLUB - WROCŁAW

: 04 gru 2020, 13:50
autor: hańcia
Z fotografów to na pewno pan Marcin Orzołek jest dobrym wyborem. Ma bardzo dobre podejście do zdjęć, ale i do Was, młodych. Ogólnie sporo doświadczenia zebrał nawet na zagranicznych wyjazdach i jako fotograf ślubny ma wiele od zaoferowania. Prywatnie prowadzi również warsztaty z fotografii, a to coś znaczy, prawda?

Re: KAMERZYSTA NA ŚLUB - WROCŁAW

: 24 cze 2021, 11:31
autor: Mózg8375
Ktoś wspominał o fotobudce. Potwierdzam - warto ją mieć. Goście wciąż się lubią bawić i przebierać przed aparatem. No i to cały czas fajna pamiątka z wesela. Jakbyś szukał odpowiedniej, to zgłoś się tu: fotobudka Wrocław. Są naprawdę spoko i potrafią rozkręcić zabawę.

Re: KAMERZYSTA NA ŚLUB - WROCŁAW

: 01 lip 2021, 1:05
autor: azjatka
To już tutaj najlepiej wziąć kogoś z polecenia, tak mi się wydaje. Ja tak zrobiłam jeśli chodzi o zespół muzyczny, bo tutaj wiele osób mi polecało Bayer Full https://www.clarkluxcity.com/pl/zycie/n ... rezie.html i po kilku już takich słowach postanowiłam pójść w ten temat i absolutnie nie żałuję :)