Strona 1 z 1

Voip w firmie

: 21 kwie 2020, 11:56
autor: mczay
Korzystacie z takiej technologii w firmach>? zmieniamy siedzibę i zastanawiamy się nad zmianą telefonii także. Obecna centrala nie spełnia oczekiwań. Z resztą też nie tak łatwo ją będzie przenieść. co mi możecie w tym zakresie polecić?

Re: Voip w firmie

: 21 kwie 2020, 19:41
autor: barbar
Polecam wdrożenie centrali wirtualnej i połączeń przez internet. A jak centralka wirtualna to od https://focustelecom.pl/centrala-voip/ . To jest dostawca nr jeden na rynku. Po wdrożeniu szybko zauważysz jak ułatwi wielokanałową komunikację z klientem. Z innych plusów to na pewno jeszcze znacznie niższe koszty, zarówno połączeń i instalacji. Wirtualna centrala nie wymaga urządzeń dodatkowych tak jak stacjonarna. Masz tylko telefon z dostępem do internetu i telefony. Obsługa bardzo prosta. Można się nawet na wersji demo przekonać. Jest dostępna zupełnie darmowa to wypróbowania.

Re: Voip w firmie

: 09 paź 2020, 9:37
autor: Bugs
Voip to coś bez czego nie wyobrażam sobie obecnie pracy. Wszystko stało się prostsze i wydajniejsze, a dzięki firmie SuperVoIP mamy gwarancję bezawaryjnego działania całej telefonii :)