Strona 1 z 1

Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

: 17 maja 2020, 12:13
autor: Retro
Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?
Nie uważacie, ze to mało męskie?

Re: Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

: 18 maja 2020, 9:14
autor: Iskierka
Nie rozumiem, dlaczego to miałoby byc mało męskie?
To w końcu jest przeszczep a nie jakaś śmiesznie wyglądająca peruka...
Zobacz efekty: https://drturowski.pl/pl/rezultaty-przeszczepu-wlosow/ mają tu na stronie fajne zdjęcia,
i widać jak naturalnie włosy działają po takim przeszczepie i rosną, wg mnie bardzo męską
i jednak nie ma efektu że pan w średnim wieku ścięty jak łysol. Ważna rzecz w moich oczach

Re: Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

: 19 maja 2020, 23:10
autor: barbar
Mało męska to jest łysa głowa dla mnie. Facet powinien mieć włosy, czy to własne, czy przeszczepione a nawet perukę. Najlepiej taką https://perukikrakow.pl/medyczne-peruki/ . Wiem, że częściej kobiety korzystają ale jeśli facet włosy miał i chce je cały czas mieć to są sposoby by tak było. Nie ma co się godzić zaraz z łysą głową.

Re: Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

: 31 maja 2020, 15:20
autor: tystus33
Jeśli chodzi o perukę albo tupet męski to poszukaj też na www.peruka.pl bo posiadają dużo tupetów męskich dostepnych od ręki. Możesz też kupić sobie system włosów , teraz chyba najpopularniejszy sposób i robi go wiele firm. Podobno jednym z lepszych jest Hairagain. Dowiedz się

Re: Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

: 20 cze 2020, 15:02
autor: piatekmariusz
W sumie to już sam nie wiem...

Re: Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

: 20 cze 2020, 15:20
autor: Tony
O zabiegu przeszepu włosów myśli wiele osób, które oglądając się codziennie w lustrze widzą blask tam gdzie jeszcze kilka lat temu była bujna czupryna. W rzeczywistości wielu z nas nie jest w stanie pogodzić się z takim stanem rzeczy, a to może w dłuższej perspektywie prowadzić nawet do depresji. Stosowanie jakichś dziwnych preparatów nie daje żadnych efektów, jedynie nasz portfel staje się lższejszy o kolejne banknoty. Do łysienia może dojść z wielu powodów, najczęstszymi są: stres, zła dieta, nieprawidłowa pielęgnacja czy choroba. Co w takim razie zrobić w tej niezręcznej sytuacji? Najczęściej wybierany jest przeszczep włosów safer z użyciem nowoczesnych urządzeń. Wszystko rozpoczyna się od pobrania małej próbki istniejących włosów, następnie są uzupełniane największe braki. Cały zabieg jest w pełni bezpieczny i mało inwazyjny.

Re: Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

: 17 cze 2021, 11:39
autor: rita32
Z tego co wiem to taki przeszczep nie zawsze musi się przyjąć. Wówczas nie ma praktycznie żadnych efektów. Ale zawsze jest alternatywa w postaci peruki. w sklepach jak np. https://peruki-sklep.pl/peruki-radom są także modele męskie - naturalne i syntetyczne. Jeśli peruka będzie dobrze dobrana to nikt nie odróżni jej od naturalnych włosów. To bezpieczny, szybki i skuteczny sposób na zakrycie łysiny.