Strona 1 z 1

Masażer na urodziny

: 01 paź 2020, 4:57
autor: Bartas Ł
Zbliżają się urodziny mojej babci. Mam wrażenie, że ona już wszystko ma ;) Wciąż ma dużo energii i wszędzie jej pełno. Jednak widać, że wieczorami jest już bardzo zmęczona. Może taki masażer do stóp https://casada.pl/kategoria-produktu/masazery/ byłby dobrym prezentem. Jak myślicie?

Re: Masażer na urodziny

: 09 paź 2020, 14:38
autor: ifunia
Możesz też skonsultować zakup z kimś innym z rodziny, wtedy będziesz miała odpowiedź czy faktycznie Twój prezent będzie trafiony. Nawet jeśli ostatecznie zdecydujesz się na coś innego, to pamiętaj żeby w oryginalny sposób zapakować swój prezent. Myślę, że strona https://godanparty.pl/ będzie Ci przydatna, bo tutaj znajdziesz kilka wartych uwagi serpentyn, wstążek i balonów którymi możesz ozdobić prezent.

Re: Masażer na urodziny

: 05 lip 2021, 19:52
autor: Józek25
Jak chcesz masażer jako prezent urodzinowy to dobry pomysł. Jeśli solenizant to kierowca to podaruj mu matę masującą jak ta z oferty sklepu https://medivon.pl/kategoria/masaz/maty-masujace/ Dzięki nim masz pewność że kupujesz najlepszy sprzęt w najniższej cenie. Mata to wybawienie dla każdego kierowcy który spędza dużo czasu za kierownicą.