Strona 1 z 1

Meble do pokoju młodzieżowego

: 16 paź 2020, 21:42
autor: aż9
Jakie meble polecacie mi wybrać?

Re: Meble do pokoju młodzieżowego

: 16 paź 2020, 21:44
autor: jkyt
Aranżacja pokoju dziecięcego była dla mnie największym wyzwaniem, ponieważ wiadomo, jakie wymagania mają nastolatki. Wszystko musi pasować i wszystko przede wszystkim powinno być w modzie. Na szczęście teraz w modzie jest prostota i szybko udało mi się znaleźć świetne meble. Głównie postawiliśmy na komody, ponieważ w komodach można utrzymać większy porządek. Jeśli nie wiecie, jakie komody wybrać, to polecam wejść na stronę http://ekobud.biz.pl/top-10-komody-do-p ... ego-lista/ Tam mają świetne wskazówki.

Re: Meble do pokoju młodzieżowego

: 21 paź 2020, 22:13
autor: Kamilla36
Na pewno w takim pokoju przyda się biblioteczka. Młodzież dużo czyta, więc książki na miejscu, na pewno ich do tego jeszcze bardziej zmotywują. Na stronie: http://neokawiarenka.pl/urzadzamy-domowa-biblioteke/ dostępny jest artykuł, który na pewno pomoże przy urządzeniu takiej biblioteczki. Jeśli masz miejsce, warto poświęcić je na zrobienie większej biblioteki dla całej rodziny. Jeśli nie, najważniejsze jest aby mieć gdzie przechowywać książki i przede wszystkim je czytać, bo to naprawdę piękne hobby.

Re: Meble do pokoju młodzieżowego

: 27 paź 2020, 14:30
autor: elik
Młodzież to już ma swój gust, nie wszystko co nam dorosłym im też się podoba. Dlatego moja córka sama wybierała. Okazuje się, że bardzo udane zakupy można zrobić przez internet. Ciekawe meble oferuje Edinos. Właśnie do pokoju młodzieżowego takie różne regały, szafy czy półki https://www.edinos.pl/regaly-i-szafy są idealne. Dają ciekawe pomysły aranżacyjne. Proste, nowoczesne, ale też naprawdę solidnie wykonane. Ceny ok, nawet sporo promocyjnych.

Re: Meble do pokoju młodzieżowego

: 28 gru 2020, 17:10
autor: miśka352
Wybór mebli do pokoju młodzieżowego jest szczególnie trudny, bo meble te muszą być przede wszystkim funkcjonalne a przy okazji podobać się zarówno Tobie jak i Twojemu dziecku. Właśnie dlatego wydaje mi się, że najlepiej jest zdecydować się na kupno mebli w sklepie internetowym najtańsze meble - tutaj jest największy ich wybór w dobrych cenach, więc najprędzej znajdziesz coś odpowiedniego. Ja dla siebie znalazłam zestaw mebli alhambra , który na pewno za niedługo zamówię do swojego mieszkania.

Re: Meble do pokoju młodzieżowego

: 14 sty 2021, 18:07
autor: inaka
Też uważam, że komody sprawdzą się idealnie. Są estetyczne i łatwo w nich utrzymać porządek. Nic też nie stoi na widoku :) Wybór jest spory. Tu https://aurameble.pl/32-komody widziałam fajne modele, w dobrych cenach. Niezależnie od aranżacji można coś znaleźć.

Re: Meble do pokoju młodzieżowego

: 24 cze 2021, 10:37
autor: Adaś
W pokoju młodzieżowym fajnie wyglądają meble tapicerowane :) Fajne jest to, że można je personalizować, co w sumie mi uświadomił dopiero ten artykuł https://meblepotocki.pl/meble-tapicerowane-czy-mozesz-je-spersonalizowac. Także jak urządzać wnętrze młodzieżowe to tylko z meblami tapicerowanymi :)