Strona 1 z 1

wszystko o rekuperacji

: 26 lis 2020, 14:22
autor: pertyno
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym sami poczytajcie bo moim zdaniem warto! https://rekuperacja-24.pl/

Re: wszystko o rekuperacji

: 17 maja 2021, 18:30
autor: się
Rekuperacja jest nowoczesną i skuteczną alternatywą dla tradycyjnych systemów wentylacji, to przecież wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, coś co pozwala sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu. U nas tym systemem zajęła się firma Klima-Premium https://www.klima-premium.pl/produkty/pompy-ciepla z Warszawy. Oni mają szeroką ofertę, z łatwością się z nimi dogadaliśmy, mają korzystne ceny, polecam.

Re: wszystko o rekuperacji

: 28 maja 2021, 11:43
autor: michał_k
Rekuperacja co to takiego? Jest to mechaniczna wymiana powietrza z odzyskiem ciepła przez nowoczesny system wentylacji. Świetnie sprawdza się w biurowcach i budynkach mieszkalnych. Zastosowałem to w swoim domu i widzę różnicę w jakości powietrza i rachunkach. Polecam bardzo.

Re: wszystko o rekuperacji

: 24 cze 2021, 9:26
autor: płesk
Ja szukałem dobrej jakości elementów do konstrukcji systemu wentylacji. I udało mi się trafić na firmę Spirowent http://spirowent.com.pl/produkty-elemen ... tylacyjne/ . Między innymi zamówiłem te rury wentylacyjne. Produkt w 100% spełnił moje oczekiwania, solidne wykonanie i niezbędne atesty. Ponadto cenowo wyszło też bardzo korzystnie.