Strona 1 z 1

kuchnia

: 10 gru 2020, 12:55
autor: pertyno
Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://www.archline-polska.pl/projektowanie-wnetrz/

Re: kuchnia

: 15 gru 2020, 18:34
autor: wróbel
Hej! Zamierzam odnowić swoją kuchnię, ale nie chcę wymienić wszystkich mebli, bo układ jest spoko i się sprawdza. Pomyślałam, żeby wymienić same fronty od szafek kuchennych i tu pojawia się pytanie - czy korzystaliście kiedyś z usług firm, które wykonują fronty kuchenne do istniejących już szafek? np. frontymalowane.pl Macie jakieś opinie na ten temat i temat samej firmy https://www.merkurymarket.pl/fronty-kuchenne-do-szafek/ ? Korzystaliście z ich oferty?

Re: kuchnia

: 15 gru 2020, 22:54
autor: mczay
Do kuchni zawsze trzeba wybierać jak najlepsze jakościowo produkty, które posłużą przez długie lata i będą wytrzymałe. Jeśli chodzi o dobre blaty kuchenne białystok to warto przyjrzeć się ofercie, którą ma Rogowski - kamieniarstwo. Są tu produkty dobre jakościowo z dobrą ceną.

Re: kuchnia

: 16 mar 2021, 16:23
autor: fidżi
Jeśli urządzasz kuchnie szczególną uwagę zwróć ku powierzchni roboczej blatu kuchennego. Niektórzy przesadnie dbają o wygląd kuchni, zapominając o jej przeznaczeniu. Odpowiednia wielkość blatu pozwoli Ci na przygotowywanie dużych posiłków lub chociażby przy wyprawieniu imprezy. Idealne blaty kamienne w Białymstoku oferuje lotowski.pl - zakład kamieniarski z wieloletnią tradycją.

Re: kuchnia

: 19 mar 2021, 23:46
autor: mirecki
Ja w swojej kuchni ostatnio wymieniałem stół na większy i pasujący do nowego, nowoczesnego designu. Tutaj na stronie https://dominova.com.pl/stoly-i-stoliki-cat-121 znalazłem dokładnie to czego szukałem. Ciekawa linia, solidnie wykonany i w dobrej cenie.