Strona 1 z 1

płytki ceramiczne

: 17 gru 2020, 16:33
autor: Szymuś9244
Witam serdecznie, ktoś z was kiedyś malował płytki ceramiczne? Czym waszym zdaniem najlepiej malować po ceramice? Znalazłem tylko taki artykuł na ten temat https://architekci24h.pl/remont/malowan ... to-zrobic/ niestety nie ma zbyt wielu materiałów w Interencie.

Re: płytki ceramiczne

: 02 maja 2021, 19:00
autor: Robaczek
Ja już od jakiegoś czasu rozglądam się właśnie za jakimiś ładnymi, eleganckimi płytkami do mojej łazienki ;) Jak na razie udało mi się trafić na takie płytki gresowe na stronie internetowej https://sklepmo.pl/product-pol-72-TOWER ... olysk.html. Wydaje mi się, że łazienka wyłożona takimi płytkami wyglądałaby bardzo ładnie ;) A Wy co o tym sądzicie?

Re: płytki ceramiczne

: 01 lip 2021, 1:37
autor: patryś.k
Płytki ceramiczne też będę kupował, do łazienki i na taras. Z tym, że sam to raczej się nie zdecyduję, taki jest wybór. Przynajmniej w [url=https://domoteka.pl/sklep/mise/]atlas concorde warszawa [/url oferta zrobiła na mnie wrażenie. Generalnie to miejsce polecam ze względu na asortyment i usługi. A ja tam jeszcze się wybiorę tylko z siostrą, będzie moim doradcą.

Re: płytki ceramiczne

: 01 paź 2021, 8:28
autor: róża
Od siebie mogę polecić wam płytki winylowe, które znajdziecie w https://www.coniveo.pl/dla-domu/plytki- ... nylowe-lvt . Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych producentów, który oferuje doskonałej jakości płytki jak i panele winylowe, więc jak najbardziej warto nawiązać z nim współpracę. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru