Strona 1 z 1

przeszczep włosów

: 18 sty 2021, 12:52
autor: Piotuś82
Cześć, mieliście wykonywane zabiegi z medycyny estetycznej? Ktoś z Was może mi powiedzieć czy przeszczep włosów jest bezpieczny? Zastanawiam się czy wybrać się na taki zabieg czy nie jest to do końca bezpieczne. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Re: przeszczep włosów

: 18 lut 2021, 23:21
autor: Mireńka
Mojemu mężowi nie pomogły szampony ani maści nawet dermatolog nic nie wskórał :(. Dlatego zabrałam Jacka ze sobą do kliniki Novoderm na konsultację, jestem tam częstym gościem gdyż lubię wyglądać ładnie i korzystam z ich usług. Polecono mu zabieg smart graft https://novoderm.pl/ Muszę przyznać że przyniósł zamierzane efekty mąż wygląda siwienie. Włosy są gęste mocne i nie ma śladu po problemie .

Re: przeszczep włosów

: 31 mar 2021, 21:16
autor: aliśka
Gdybyście byli zainteresowani stronie przeszczepem włosów, to wejdźcie na https://przeszczep-wlosow-artas.pl/ Tam dostępna jest oferta kliniki wykonującej profesjonalny zabieg, jakim jest przeszczep włosów. Myślę, że metoda Artas iX będzie dla Was najlepsza, bo skuteczna i bezproblemowa.

Re: przeszczep włosów

: 14 kwie 2021, 8:00
autor: Grażynka3
To już jest ostateczność, no ale według mnie warto spróbować i czegoś innego, preparatów na porost włosów, przeciwko ich wypadaniu jest bardzo dużo. Ja stosuje taką wcierkę https://www.ceneo.pl/95051922 i bardzo sobie chwalę. Jeżeli jeszcze chcecie powalczyć o swoje włosy to powinniście też i spróbować sobie tego kosmetyku.

Re: przeszczep włosów

: 15 kwie 2021, 23:23
autor: Polariśka
u mnie nie zadziałały tak zwane środki doraźne, ani kremy ani szampony, suplementy i maści tez mijały sie z celem ale próbowałam wszystkich metod. W końcu trafiłam do kliniki Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy gdzie zdecydowałam się po konsultacji na zabieg Smart Graf to nowoczesna metoda przeszczepu włosów warta każdej ceny przynajmniej dla mnie. Teraz już nie mam problemu a włosy są piękne gęste i zdrowe

Re: przeszczep włosów

: 28 kwie 2021, 11:20
autor: Maruśia
Wszystko zależy kto gdzie mieszka ;) Wiadomo, ze nikt z jednego końca Polski nie będzie jechać na drugi koniec ;) To jest logiczne. Ale mogę polecić np klinikę Elite dla osób, które mieszkają w Warszawie. Poza tym polecam też poczytać co nie co na temat tego jak ten przeszczep wygląda https://przeszczep-wlosow-artas.pl

Re: przeszczep włosów

: 17 cze 2021, 22:02
autor: mruczka8
Zanim podejmiesz się aż tak radykalnych działań, warto szukać innych metod, które mogą pomóc. Na pewno fajnym i zdecydowanie wspomagającym urządzeniem jest https://beautifly.eu/produkt/laser-na-p ... w-b-longa/ które może pomóc z problemem mocno wypadających włosów, które nie chcą odrastać. Poczytaj o nim i zobacz, czy jest to coś odpowiedniego dla Ciebie.