Strona 1 z 1

pomoc drogowa

: 16 mar 2021, 11:35
autor: Adaś33
Witam, możecie mi powiedzieć która firma posiada usługę Pomoc Drogowa Ustroń? Szukam od pewnego czasu firmy z tego miasta, ale nie mogę nic znaleźć w internecie. Mam nadzieje, że ktoś z Was wypowie się w tym temacie. Korzystaliście z usług pomocy drogowej?

Re: pomoc drogowa

: 16 mar 2021, 16:28
autor: żyła
Jeśli chodzi o skuteczną i szybką pomoc drogową to na terenie Podlasia i drogi S8 warto zgłosić się do prawdziwych fachowców w tej branży czyli motofirma.eu. Panowie potrafią działać sprawnie nawet gdy chodzi o wyciąganie ciężarówek czy tirów. W tej konkurencji nie mają sobie równych dlatego polecam :!:

Re: pomoc drogowa

: 22 kwie 2021, 17:09
autor: Gamriło
Kompleksowo właśnie możecie skorzystać z pomocy firmy https://www.pomocdrogowabydgoszcz.com/. Bardzo dobra i przede wszystkim doświadczona pomoc drogowa, która realizuje pomoc od A do Z. Mają odpowiednie zaplecze, ceny też nie są najgorsze, bez żadnych problemów. Miło jest współpracować po prostu z takimi firmami

Re: pomoc drogowa

: 22 kwie 2021, 22:46
autor: Wąsowski
Ja ostatnio miałem problem w trasie i super mi się sprawdziła pomoc drogowa CUBE-TRANS - działają w całej Wielkopolsce. Podrzucam ich stronkę https://www.pomocdrogowa-wielkopolska.pl/pomoc-drogowa Szybko dojechali, także pomoc byłą natychmiastowa. Holują, mają mobilny serwis, zajmują się dowozem paliwa czy awaryjnie otwierają auto no i działają 27/7, także warto mieć na nich namiar.

Re: pomoc drogowa

: 07 maja 2021, 16:47
autor: michaś00
Natomiast ja ostatnio miałam przyjemność korzystania z usług http://serwis-ciezarowe-tir-czechy.supermechanik.pl . Nie spodziewałem się, że tak szybko uzyskam pomocy. Oni przyjechali do mnie na miejsce i tam naprawili mi mój samochód ciężarowy. Także większych kosztów oraz strat czasu mogłem dalej jechać.

Re: pomoc drogowa

: 13 maja 2021, 16:42
autor: mórasz
W najmniej oczekiwanym momencie pilne okazało się awaryjne odpalanie silnika. Z tej okazji zgłosiłem się do https://navector.pl/awaryjne-odpalanie/ , a oni natychmiast przyjechali i pomogli mi z tym problemem. Całe szczęście mam to już z głowy, ale było blisko abym nie dojechał do celu. Jak widac, namiary na pomoc drogowa to koniecznosc.

Re: pomoc drogowa

: 21 maja 2021, 19:36
autor: trymń
Samochód zepsuł mi się jak jechałem na Zgorzelec. Kilka kilometrów przed miastem kompletnie wysiadł. Odpalić się nie dał, trzeba było dzwonić po pomoc drogowa, nie było wyjścia. Skorzystałem z usług firmy pomoc drogowa Stanisław Stocki https://www.pomocdrogowazgorzelec.com.p ... oc-drogowa ze Zgorzelca. Szybko przyjechali , mój samochód zabrali do swojego warsztatu, gdzie go naprawili. Całość w dobrej cenie, polecam.

Re: pomoc drogowa

: 21 maja 2021, 20:15
autor: pertyno
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://vitasol.com.pl/