Strona 1 z 1

jak zaaranżowac kuchnię

: 19 kwie 2021, 22:44
autor: gość4
Znacie jakieś ciekawe sposoby na to jak zaaranżować kuchnie wyłącznie za pomocą akcesoriów kuchennych? Chodzi mi o porady takie jak tu
https://naczynia.olkusz.pl/blog/chlebak ... ej-kuchni/
https://www.homebook.pl/inspiracje/kuch ... lkosc-mala

Re: jak zaaranżowac kuchnię

: 27 kwie 2021, 18:01
autor: Saruś
Cześć ;) Jeżeli szukacie pomysłów na ciekawe zaaranżowanie kuchni to polecam króciutką lekturę https://meble-halupczok.pl/blog/drewnia ... radycyjna/ . Moim zdaniem ukazane w artykule meble są zjawiskowe, zawsze o takich marzyłam. Co wy o tym sądzicie?

Re: jak zaaranżowac kuchnię

: 12 cze 2021, 11:49
autor: Menia
Tak naprawdę mamy niewiarygodnie dużo możliwości w kwestii aranżacji. Ograniczać może nas sam kształt i rozmiar kuchni oraz fundusze. W mojej ocenie opcją wartą zainteresowania z pewnością są blaty kamienne. Można je zamówić np. w firmie Waligóra, która słynie m.in. z profesjonalnej obróbki kamienia przy użyciu CNC.

Re: jak zaaranżowac kuchnię

: 06 sie 2021, 16:26
autor: Konował
Aranżacja jest ważna ale kuchnia ma być też funkcjonalna. Gotowanie ma być też przyjemnością przecież. My troche szukaliśmy rozwiązań do naszej kuchni, by to miało sens i działało tak, jak nam pasuje. Wybraliśmy np. płytę gazową od Solgazu, Innovę. Mamy gaz i chcieliśmy to wykorzystać. Indukcja jakoś nie pasowała nam. A do tego by trzeba było wymienić wszystkie sprzety. Bez sensu. Gaz jest dobrym rozwiązaniem do gotowania.

Re: jak zaaranżowac kuchnię

: 10 sie 2021, 11:26
autor: Śmerfetka29
Najczęściej wszyscy znajomi przy okazji wprowadzania się do nowych domów czy mieszkań stawiają na kuchnie do zabudowy. Niestety ten wydatek był dla nas zbyt duży i musieliśmy znaleźć inne rozwiązanie. Nieoczekiwanie z pomocą przyszedł nam internet.W jednym z meblowych sklepów internetowych znaleźliśmy świetne zestawy meblowe do kuchni - https://www.edinos.pl/popielaty-zestaw- ... uchni-limo .Białe nam najbardziej odpowiadały, zresztą taka jest teraz moda , która bardzo m przypadła do gustu.

Re: jak zaaranżowac kuchnię

: 12 sie 2021, 11:39
autor: niekiń
Tylko tak? Ja myślę, że na aranżację wszystko się składa, także meble, czy takie rzeczy jak zlew oraz bateria kuchenna. Co do baterii i zlewozmywaka, to my je kupiliśmy w sklepie Poseidon https://poseidon-laziska.pl/zlewozmywaki-c6 w Łaziskach Górnych. Sklep jest super zaopatrzony, znajdziecie tam wysokiej jakości produkty, my właśnie od ich produktów, od ich dopasowania do naszych mebli, zaczęliśmy aranżację :). A dodatkowi, czyli akcesoria kuchenne wszystko dopełniły.

Re: jak zaaranżowac kuchnię

: 12 paź 2021, 14:17
autor: marekkrajewska
Oczywiście że znam i polecam z czystym sumieniem sprawdzić tą stronę https://cse.google.gl/url?q=http://agdchrosciel.pl/, i macie tam o wiele więcej, bo i recenzje i opisy sprzętów. Mi ta strona bardzo się przydała podczas remontu w tamtym roku, było dużo pracy, dużo pomysłów, ale wszystko się uporządkowało.