Strona 1 z 1

pomoc architekta

: 29 sty 2019, 11:11
autor: tadamka
Czy przy budowie domu lub urządzaniu czy to mieszkania czy domu korzystaliście z pomocy architekta ? My chcemy się w tym roku budować, ale te wszystkie gotowe projekty jakoś całkowicie mi nie odpowiadają. Zdecydowanie bardziej wole skupić się na pomocy architekt Poznań http://www.palladium.com.pl/ . Widziałam, ze projektują też wnętrza wiec wszystko było by gotowe za jednym razem.

Re: pomoc architekta

: 24 paź 2019, 8:08
autor: Maniek
Jeśli chodzi o budowę domu to wiadomo, że trzeba skorzystać z pomocy architekta bowiem nie da się uzyskać pozwolenia bez wykonania projektu zgodnego z przepisami. Co do wykończenia wnętrza to tu juz jest dowolność. Ja jednak uważam, że warto skorzystać z pomocy architekta bowiem dzięki temu można zaprojektować bardzo ciekawe wnętrze. Jeśli szukacie architekta z karkowa to zobaczcie na stronę biura projektowego prowadzonego przez Panią Joannę Kłusak. Tu możecie zamówić wykonanie projektu wnętrza dopasowanego do Waszych oczekiwań i potrzeb.

Re: pomoc architekta

: 18 mar 2020, 13:58
autor: pertyno
O tym temacie napisali na tej witrynie: https://www.kdmax.pl

Re: pomoc architekta

: 06 cze 2020, 17:10
autor: pertyno
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
https://www.eyecad.pl/post/16-windows-m ... -eyecad-vr

Re: pomoc architekta

: 20 paź 2020, 10:04
autor: Joaśka_21
Według mnie jeśli ktoś nie ma takiej wyobraźni przestrzennej to jest niezbędny architekt wnętrz. Poznań ma wielu dobrych specjalistów, wystarczy poszperać w sieci albo popytać znajomych, na pewno wielu z nich korzystało. Jeśli ma się tylko jakieś fundusze to według mnie warto skorzystać z takiej pomocy.

Re: pomoc architekta

: 27 paź 2020, 16:50
autor: ćwiąk
Architekci pracują na programach do projektowania takich jak autocad, tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html możecie zrobić kurs jego obsługi, jest profesjonalny. Mają w ofercie też inne kursy graficzne, polecam bo ceny są konkurencyjne a wybór duży.

Re: pomoc architekta

: 17 cze 2021, 23:07
autor: Głuch
Z polecenia znajomych zdecydowaliśmy się na projekt domu od architektów z MG Projekt i jesteśmy ogromnie zadowoleni z całokształtu współpracy. Wybraliśmy projekt Hanka 3 https://www.mgprojekt.com.pl/hanka-3 ponieważ spodobała się nam duża przestrzeń dzienna - lubimy urządzać przyjęcia, a tutaj z pewnością nie zabraknie miejsca dla naszych gości. Oczywiście poza tym dom odpowiada nam rozkładem pokoi, łazienek i innych pomieszczeń. Ciekawa jestem co wy myślicie o tym projekcie.