Strona 1 z 1

Dokładny projekt mieszkania

: 05 lip 2021, 3:09
autor: Heliodor1994
Cześć forumowicze. Myślicie, że projekt wnętrza mieszkania wykonany przez architektów faktycznie odzwierciedla oczekiwania klienta? Moim zdaniem w dużej mierze zależy to od tego, jak klient dogaduje się ze specjalistą i czy sam specjalista potrafić się wsłuchać w potrzeby klienta. Macie coś jeszcze do powiedzenia na ten temat? Może chcecie podzielić się własnymi doświadczeniami?

Re: Dokładny projekt mieszkania

: 25 lip 2021, 21:38
autor: Robaczek
A skoro już mowa o projektach, to gdzie Waszym zdaniem opłaca się zamówić gotowy projekt domu jednorodzinnego? Ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/, że Pracownia Architektoniczna MG Projekt ma teraz taką promocję, że udziela 20% rabatu na swoje projekty. Czy według Was opłaca się z tego skorzystać? Mieliście z tą pracownią wcześniej do czynienia?

Re: Dokładny projekt mieszkania

: 11 sie 2021, 9:24
autor: wareś
Robaczek pisze: ↑25 lip 2021, 21:38 A skoro już mowa o projektach, to gdzie Waszym zdaniem opłaca się zamówić gotowy projekt domu jednorodzinnego? Ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/, że Pracownia Architektoniczna MG Projekt ma teraz taką promocję, że udziela 20% rabatu na swoje projekty. Czy według Was opłaca się z tego skorzystać? Mieliście z tą pracownią wcześniej do czynienia?
Nie słyszałem, ale dzięki, sprawdzę :)

____________________________
https://www.programy-cad.pl/

Re: Dokładny projekt mieszkania

: 20 sie 2021, 15:33
autor: pończoszka
Taki projekt obmyślacie sami? A może skądś czerpiecie inspirację? Ja niestety nic sama nie mogę wymyślić, pustka w głowie. Ewidentnie nie jestem to tego stworzona. Wpadłam na pomysł, aby wziąć ten projekt https://www.mgprojekt.com.pl/sensowny-4. Świetnie oświetlony, dużo okien. A wy co uważacie ? Powinnam pójść na łatwiznę, czy jeszcze trochę pogłówkować?

Re: Dokładny projekt mieszkania

: 07 wrz 2021, 10:24
autor: róża90
Na pewno trzeba poważnie pomyśleć o odpowiednim projekcie domu. Można też zamówić projekt indywidualny - tutaj polecam biuro projektowe https://zarzycki-konstrukcje.pl/ . Polecam się z nimi skontaktować - moim zdaniem będziecie zadowoleni. Biuro to ma wieloletnie doświadczenie w kwestii projektów.