Strona 1 z 1

Etykiety

: 13 paź 2021, 20:22
autor: Aruś81
Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak drukarki etykiet? Nie wiem na co zwrócić uwagę podczas wyboru takiej drukarki. Myślicie, że informacje dostępne na stronie https://www.aska.com.pl/index.php/start ... ykiet.html przydadza mi się podczas szukania takiego produktu czy raczej nie bardzo?

Re: Etykiety

: 21 paź 2021, 16:51
autor: pertyno
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://ddp.pl/

Re: Etykiety

: 30 lis 2023, 12:08
autor: mikka
Tak, tak... Etykiety są naprawdę bardzo ważne, ponieważ informują ludzi o poszczególnych produktach itd. Dlatego tutaj warto wspomnieć o firmie HankyLabel , która chociażby oferuje świetne jakościowo drukarki zebra do etykiet, jak i odpowiedni do tego papier.

Re: Etykiety

: 30 kwie 2024, 19:21
autor: Gustaw
Istnieje wiele rodzajów etykiet logistycznych, takich jak etykiety adresowe, etykiety paletowe czy etykiety ostrzegawcze. Artykuł na stronie https://o-m.pl/artykul/jakie-sa-rodzaje ... tycznych-1 oferuje kompleksowy przegląd tych różnych typów, co może być przydatne dla osób poszukujących informacji na temat ich zastosowań i funkcji.