Strona 1 z 1

Jedzenie pizzy

: 18 mar 2019, 16:32
autor: tadamka
Mam u siebie wiele ulubionych miejsc do których lubie się wybierać. Jednak najsmaczniej i najwygodniej je mi się w domu, pewnie dlatego wiele razy zamawiałam pizze z http://katowice.pizzerianocna.pl/ i razem ze znajomymi siadaliśmy przy jakimś filmie. Mogę się założyć, że są tu osoby które też lubią takie rozwiązania.

Re: Jedzenie pizzy

: 04 kwie 2019, 12:21
autor: szyszka89
Bardzo lubię pizze ale staram się ją ograniczać bo niestety jest kaloryczna.

Re: Jedzenie pizzy

: 24 mar 2020, 14:29
autor: Robaczek
Ja jeśli już jem pizzę, to tylko taką samodzielnie przygotowaną w domu :) Specjalna mąkę na pizzę zamawiam sobie w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/141-maka-na-pizze.html, dzięki czemu zawsze wychodzi ona pyszna ;)

Re: Jedzenie pizzy

: 01 kwie 2020, 23:59
autor: karol
Pamiętajcie, ze jak wam jedzenia trochę zostanie, to nie wyrzucajcie tylko zapakujcie próżniowo urządzeniem FOODSAVER FFS016X i już

Re: Jedzenie pizzy

: 13 maja 2020, 12:04
autor: bratek
Raczej za pizza nie przepadam ale jeżeli już ja jem to robię sobie ją w domu bo jak wiadomo to właśnie pizza jest "śmietnikiem" z lodówki czyli wszystko czego potrzeba się pozbyć ;) . A ja lubię świeżutką z rukolą czy szpinakiem. A zakupy na codzienne staram się także robić świeże i zdrowe. Oferta z https://kosz.ranozebrano.pl/ bardzo mi to ułatwia i ułatwia mi codzienne funkcjonowanie.

Re: Jedzenie pizzy

: 17 maja 2020, 14:32
autor: Bercia
Zbyt wiele razy ostatnio jadłam pizzę i mimo że ją bardzo lubię to teraz mam ochotę przejść jakąś totalną dietę. Może nawet wybiorę coś z oferty firm cateringowych https://dietly.pl/catering-dietetyczny/miejskagorka . Słyszałam, że taka dostawa jedzenia do domu nie jest wcale droga, bo inaczej też bym musiała wydać pieniądze na zdrowe produkty i stracić swój czas. Może ktoś z Was korzystał z diety pudełkowej?

Re: Jedzenie pizzy

: 03 wrz 2020, 10:29
autor: Bugs
Pizza jest świetna, ale warto stawiać na miejsca, gdzie jest ona przygotowywana w wyjątkowy sposób. Ja wybieram się często do restauracji Szkutnia, gdzie mają zdecydowanie najlepszą pizzę w stolicy. W menu jest wiele innych dań z kuchni włoskiej, więc każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie.

Re: Jedzenie pizzy

: 29 gru 2020, 20:26
autor: etna7
Sama nie jadam w takich miejscach, ale mój brat często chodzi ze znajomymi do https://www.dobryczasgaj.pl/ i podobno nikt nie narzekał. Tak czy owak, polecam sprawdzić na własną rękę